Tehotenský kalendár

Tehotenský kalendár

Tehotenský kalendár

Tehotenský kalendár.

Tehotenský kalendár som vytvorila, pretože pribúda tehotenstiev mojich klientok.

Inšpirácia na vytvorenie TEHOTENSKÉHO KALENDÁRA prišla od jednej mojej klientky, ktorá je obdivuhodná. Prišla o bábätko a napriek tomu smútku a bolesti, ktorú prežíva, sa nevzdáva a je rozhodnutá ísť za svojim snom a porodiť zdravé dieťa.

Tehotenský kalendár som vytvorila aj preto, že mám v moje praxi fertility koučky aj ženy, ktoré boli už tehotné, ale tehotenstvo sa skončilo potratom alebo predčasným pôrodom a stratou dieťatka.

V čase tehotenstva je normálne, že sa objaví strach a preto je dobré používať afirmácie na prekonanie strachu a bariér z tehotenstva a pôrodu.

Ako vám môžu afirmácie pomôcť v tehotenstve?

Tehotenstvo je emocionálne a fyzicky náročné obdobie pre mnohé ženy. Afirmácie vám pomôžu prekonať pocity obáv a úzkosti, ktoré počas tehotenstva môžu vzniknúť. Pomôžu vám starať sa svoj duševný pokoj, tak ako sa počas tehotenstva staráte o svoje fyzické zdravie, je žiadúce starať sa aj o mentálne zdravie.

Občas každá z nás skĺzne k strachu a negativizmu a v hlave točí negatívne scenáre. Preto je užitočné nahradiť strach a negativizmus pozitívnymi myšlienkami.

Ak máte nejaký konkrétny strach alebo obavu, skúste ho preskúmať a negatívne myšlienky obrátiť na pozitívne. V tom vám tieto afirmácie môžu pomôcť.

V tomto kalendári máte 30 pozitívnych myšlienok/ afirmácií, ktoré vám pomôžu prekonať emocionálne bariéry počas tehotenstva. Možno sa vám budú z nich páčiť len tri a rezonovať s vami. Nevadí! Používajte ich a môžete ich aj vylepšiť podľa seba.

„TEHOTENSKÝ KALENDÁR“ je aktuálne k dispozícii všetkým mojím bývalým klientkam, ktorým sa podarilo otehotnieť.
Takže, ak máte záujem, napíšte mi vašu radostnú správu a ja vám pošlem spomínaný kalendár plný pozitívnych tvrdení/ afirmácií.