Mgr. Marcela Korčeková

Mgr. Marcela Korčeková - fertility coaching

Som prvý Fertility Kouč na Slovensku

Svoju prax koučky som začala v roku 2010, mám vlastnú skúsenosť s diagnózou infertility a za tie roky, čo pracujem s klientmi s touto problematikou sa im narodilo doposiaľ 90 detí a ďalšie sú na ceste.

Výskumy ukazujú, že s podporou kouča, ľudia, ktorí prechádzajú obdobím “fertility” majú oveľa vyššie percento úspešnosti. Ak sa rozhodnete pracovať so mnou a byť jedným z mojich klientov, pomôžem Vám nájsť odvahu, pozitívne nasmerovanie a naučíte sa ako uvoľniť emocionálne napätie pomocou unikátnych techník, ktoré budete môcť používať v každodennom živote.

20 rokov sa venujem práci Psychológie

Ako psychologička mám vyše 20 ročnú prax, okrem témy plodnosti sa venujem aj životnému koučingu. Moji klienti a ich úspechy sú mojou inšpiráciou.

”Smiať sa často a veľa, získať rešpekt inteligentných ľudí a náklonnosť detí, získať uznanie čestných kritikov a vydržať zradu falošných priateľov, oceniť krásu, v ostatných nachádzať len to najlepšie, zanechať svet po sebe trochu lepší, je jedno, či to bude zdravé dieťa, kúsok záhrady alebo zachránená spoločenská situácia, vedieť, že jeden jediný život bol znesiteľnejší, pretože ste žili. To všetko znamená, že ste uspeli.” Ralf Waldo Emerson

PRVÁ HODINA JE NEZÁVÄZNÁ A ZADARMO

107

Dieťa pomocou môjho fertility koučingu

4

Vystupovala som na konferenciách na Slovensku aj v ČR

17

Viedla som koučingové workshopy

Marcela Korčeková