Skype koučing pre všetkých

Skype koučing pre všetkých

Skype koučing pre všetkých

Od 12.10.2020 opäť pracujem len cez skpype/online – skype koučing pre všetkých. 

Celú svoju prax, teda už 10 rokov fertility coachingu, pracujem aj cez skype. Viem, že koučing má rovnaký účinok a výsledky, či už chodíte ku mne osobne alebo cez skype. V marci tento rok som tiež pracovala len cez skype až do konca mája. Teraz neviem na ako dlho, lebo hoci som optimistka ako to sledujem obávam sa, že prídu aj tvrdšie opatrenia. Takže pracujem s novými klientmi odteraz do odvolania len cez skype.

Ak máte záujem o koučing na tému plodnosť a psychika – fertility coaching, prípadne iné témy – sebavedomie, vzťahy, ako zvládať náročné životné obdobie a podobne, budem sa tešiť na spoluprácu. Prvé stretnutie je vždy ZDARMA a nezáväzné.

Mier v duši

V prípade, že ste sa ocitli v strese, strachu, zlej finančnej situácii alebo panike, poskytnem vám koučing ZDARMA v rozsahu 2-3 stretnutia cez sykpe.  Napíšte mi prosím cez kontaktný formulár. Heslo v tomto prípade je: MIER V DUŠI.

E – knihy

Ak máte problém otehotnieť a koučing nezvažujete zatiaľ, odporúčam aspoň si prečítať E – knihy, ktoré som napísala.

E – kniha SPRIEVODCA PLODNOSŤOU  (môžete zakúpiť na stránke alebo v Martinuse ) je dobrý pomocník a praktický poradca. Pomôže vám zorientovať sa v téme fertility.  Odhalí vám, čo to vlastne ten fertility coaching je a akú má hodnotu.

E -kniha SPRIEVODCA PLODNOSŤOU/Inšpiratívne príbehy(môžete si aktuálne stiahnuť na WEB stránke ZDARMA) vás môže inšpirovať . Obsahuje príbehy mojich klientov, ktorí opisujú svoju cestu za dieťaťom. Môžete sa dozvedieť aká bola ich cesta, ako to zvládli a ako im fertility coaching pomohol.

Skype koučing pre všetkých

Výhody skype/online koučingu:

  1. Prvé stretnutie ZDARMA a nezáväzne
  2. Mám 10 rokov skúsenosti so skype koučing a rovnaké výsledky ako osobne
  3. Môžete sa koučovať v pohodlí svojho domova a zároveň vďaka kamere mať pocit blízkosti
  4. Flexibilné termíny –  podľa dohody, ráno, na obed, večer
  5. Je to jednoduché, efektívne a funguje to (tento rok 10 tehotenstiev)
  6. Zlepší sa váš život a získate nadhľad
  7. Pozitívna myseľ pomôže vašej IMUNITE
  8. Najviac skúseností (aj osobnú) mám v oblasti psychika a plodnosť. ale koučujem aj iné témy
  9. V prípade, že ste sa ocitli vo finančnej núdzi a pociťujete strach, paniku alebo stres v dôsledku aktuálnej situácie, rada vám poskytnem koučing/konzultáciu ZDARMA v rozsahu 2/3 stretnutia cez sykpe – Heslo: „MIER V DUŠI“

 

V prípade, že nemáte skype využijeme inú online možnosť!  Spolu to zvládneme lepšie!  Teším sa na spoluprácu!