Podpora vašej plodnosti

Podpora vašej plodnosti

Podpora vašej plodnosti , pre ktorú som doposiaľ napísala dve E – knihy a jeden pracovný zošit. Obe E – knihy sú k dispozícii na web stránke pracovný zošit je zatiaľ k dispozícii len mojim klientom. Pracovný zošit plánujem budúci rok dať eshopu.

Poďme si predstaviť jednotlivé publikácie, aby ste mali predstavu o tom, čo vám môžu poskytnúť. AK ste na ceste “plodnosti” vrelo vám ich odporúčam. Budúci rok budú všetky k predaju. Zatiaľ je na predaj E – kniha Sprievodca plodnosťou a Inšpiratívne príbehy sú ZDARMA k stiahnutiu.

Podpora vašej plodnosti

E – kniha SPRIEVODCA PLODNOSŤOU

Napísala som ju v roku 2016 pre všetkých, ktorí sú na ceste za dieťaťom a majú problém s plodnosťou. Od roku 2018 ju môžete zakúpiť aj  v eshope kníhkupectva Martinus.

E – knihu si môžete zakúpiť na WEB stránke alebo v Marinuse za 9,90 EUR.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom ako súvisí vaša plodnosť a vaša psychika kniha je to pravé pre vás. Okrem iného tam nájdete veľa praktických odporúčaní ako si naštartovať plodnosť. Dozviete sa, ktoré oblasti plodnosť zahŕňa a ako s nimi pracovať. Nájdete tam aj kapitolu o IVF a ako počas tohto procesu pracuje vaša psychika. Nájdete si tam možnosti ako môžete redukovať svoj stres, jednu meditáciu na zdravie, cvičenia na pozitívne myslenie.

Táto e – kniha je sprievodca vašou plodnosťou a múdry pomocník na ceste za dieťaťom.

Podpora vašej plodnosti

E – kniha Sprievodca plodnosťou/Inšpiratívne príbehy

V roku 2020 som zozbierala príbehy od mojich klientov, aby sme vás spolu inšpirovali na ceste za dieťaťom.

E – knihu si do konca roka 2020 môžete ZDARMA stiahnuť na web stránke.

FertilityCoaching (FC) som založila v roku 2010, teda pred 10 rokmi a to mi dalo dostatok skúseností a kompetencie napísať príbehy niektorých mojich klientov. Týmto im chcem srdečne poďakovať za ochotu pomôcť mi zozbierať a napísať ich príbehy a zároveň aj povolenie ich anonymne publikovať.
Príbehy tvorím vo výnimočnom období, keď celý svet zasiahol corona vírus a aj preto som sa rozhodla ich poskytnúť ZDARMA ako inšpiráciu pre všetkých, ktorí si týmto náročným obdobím prechádzajú.

Podpora vašej plodnosti

Pracovný zošit – pozitívne myšlienky pre plodný život.

Tento pracovný zošit je zatiaľ k dispozícii len pre mojich klientov, vytvorilo som ho na jeseň 2020. V roku 2021 bude v predaji na WEB stránke.

Mnohé faktory ovplyvňujú vašu plodnosť, nie len váš reprodukčný systém! Váš reprodukčný systém je časť celku. Aby ste otehotneli potrebujete rovnováhu medzi mnohými systémami v tele – endokrinným, imunologickým, neurologickým, genetickým. psychickým. Všetky potrebujú byť v harmónií, aby ste otehotneli a to zahŕňa aj  vašu psychiku. Vaše telo je dôležité, ale vaša myseľ a emócie tiež hrajú veľkú úlohu vo vašej plodnosti.

V pracovnom zošite máte 30pozitívnych myšlienok/ afirmácií, ktoré vám pomôžu prekonať emocionálne bariéry v čase snaženia sa o dieťa. Máte v ňom priestor na vlastné myšlienky a pocity, ktoré máte k nim. Kreatívna forma ako si naštartovať pozitívne myšlienky, ktoré podporia vašu plodnosť.

Teší ma váš záujem a myslite na to, že prvé stretnutie so mnou je tiež veľmi inšpiratívne! Poskytujem ho zdarma a nezáväzne! Využite túto jedinečnú možnosť!