Podpora vašej plodnosti

Podpora vašej plodnosti

Podpora vašej plodnosti , pre ktorú som doposiaľ napísala dve E – knihy a jeden Kalendár, ktorý slúži ako pracovný zošit.

E – knihy sú k dispozícii na web stránke, Kalendár je zatiaľ k dispozícii len mojim klientom.

Poďme si predstaviť jednotlivé publikácie, aby ste mali predstavu o tom, čo vám môžu poskytnúť. AK ste na ceste „plodnosti“ vrelo vám ich odporúčam. Budúci rok budú všetky k predaju. Zatiaľ je na predaj E – kniha Sprievodca plodnosťou a Inšpiratívne príbehy sú ZDARMA k stiahnutiu.

E – kniha SPRIEVODCA PLODNOSŤOU

Napísala som ju v roku 2016 pre všetkých, ktorí sú na ceste za dieťaťom a majú problém s plodnosťou. Od roku 2018 ju môžete zakúpiť aj  v eshope kníhkupectva Martinus.

E – knihu si môžete zakúpiť na WEB stránke alebo v Marinuse za 9,90 EUR.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom ako súvisí vaša plodnosť a vaša psychika kniha je to pravé pre vás. Okrem iného tam nájdete veľa praktických odporúčaní ako si naštartovať plodnosť. Dozviete sa, ktoré oblasti plodnosť zahŕňa a ako s nimi pracovať. Nájdete tam aj kapitolu o IVF a ako počas tohto procesu pracuje vaša psychika. Nájdete si tam možnosti ako môžete redukovať svoj stres, jednu meditáciu na zdravie, cvičenia na pozitívne myslenie.

Táto e – kniha je sprievodca vašou plodnosťou a múdry pomocník na ceste za dieťaťom.

Podpora vašej plodnosti

E – kniha Sprievodca plodnosťou/Inšpiratívne príbehy

V roku 2020 som zozbierala príbehy od mojich klientov, aby sme vás spolu inšpirovali na ceste za dieťaťom.

E – knihu si aktuálne môžete ZDARMA stiahnuť na web stránke.

Fertility Coaching (FC) som založila v roku 2010, teda pred 10 rokmi a to mi dalo dostatok skúseností a kompetencie napísať príbehy niektorých mojich klientov. Týmto im chcem srdečne poďakovať za ochotu pomôcť mi zozbierať a napísať ich príbehy a zároveň aj povolenie ich anonymne publikovať.
Príbehy tvorím vo výnimočnom období, keď celý svet zasiahol corona vírus a aj preto som sa rozhodla ich poskytnúť ZDARMA ako inšpiráciu pre všetkých, ktorí si týmto náročným obdobím prechádzajú.

Podpora vašej plodnosti

Kalendár pre plodný život 

Kalendár pre plodný život som vytvorila na jeseň 2020. Aktuálne je k dispozícii len pre mojich klientov.

Mnohé faktory ovplyvňujú vašu plodnosť, nie len váš reprodukčný systém! Váš reprodukčný systém je časť celku. Aby ste otehotneli potrebujete rovnováhu medzi mnohými systémami v tele – endokrinným, imunologickým, neurologickým, genetickým, psychickým. Všetky potrebujú byť v harmónií, aby ste otehotneli a to zahŕňa aj  vašu psychiku. Vaše telo je dôležité, ale vaša myseľ a emócie tiež hrajú veľkú úlohu vo vašej plodnosti.

V pracovnom zošite máte 30 pozitívnych myšlienok/afirmácií, ktoré vám pomôžu prekonať emocionálne bariéry v čase snaženia sa o dieťa. Máte v ňom priestor na vlastné myšlienky a pocity, ktoré máte k nim. Kreatívna forma ako si naštartovať pozitívne myšlienky, ktoré podporia vašu plodnosť.

Teší ma váš záujem a myslite na to, že prvé stretnutie so mnou je tiež veľmi inšpiratívne! Poskytujem ho zdarma a nezáväzne! Využite túto jedinečnú možnosť!