Novinky FC – čo máme nové

Novinky FC – čo máme nové

Novinky FC - čo máme nové

Novinky FC – čo máme nové

  • Počas leta prišli krásne správy. Veľmi sa teším, narodili sa tri detičky. Želám im veľa lásky ♥️, zdravia a šťastia 🍀. Aktuálne je počet detí FC 86.
  • FC má ďalšie tehotenstvo, včera mi klientka napísala, už je v 7 mesiaci. Citujem z mailu: „Ďakujem Vám ešte raz za Vašu mentálnu pomoc. Ste skvelá v tom, čo robíte. Len tak ďalej.“ Teším sa veľmi a želám všetko skvelé a krásne zdravé bábätko.💗
  • Láska sa rodí v srdci.💗Prvá rodinka, o ktorej viem z mojich klientov, si adoptovala bábätko dievčatko. Veľmi sa teším a želám im spolu nádherný život, veľa lásky❤️, zdravia🙏 a šťastia🍀. Verím, že ich príbeh obohatí E – knihu Inšpiratívne príbehy.
  • Ak vás zaujíma téma plodnosť odporúčam pozrieť film Mimi. Záver ma úplne dostal. Jediný zmysel nášho bytia je byť dobrým človekom a konať dobro. Občas musíme dostať od života lekciu, aby sme to pochopili. Ten záver je presne o tom.
  • Nová E – kniha pribudla do predaja. Môj osobný príbeh pod názvom „Polámané sny“. Nájde v sekcii E -KNIHY.
  • Krásna spätná väzba: „Dávate mi veľmi veľa. Vďaka Vám som oveľa pozitívnejšia. Moja nádej rastie. Nie každý vie tak perfektne motivovať ako Vy.“
  • Malé zamyslenie. Môžete sa vzdať všetkého /vitamíny, cvičenie, zdravá, strava, neustále vyšetrenia…/, ale nikdy sa nevzdávajte vlastného JA. Práve o to vás táto téma oberá. Ja som sa svojho JA na dlhej a náročnej ceste za dieťaťom vzdala a to bola cesta neúspechu ohľadom dieťaťa. Ináč som v živote uspela. Pochopila som totiž jeho zmysel. Krásnu nedeľu.
  • Koučing je o pozitívnej zmene. Zmena prichádza ľahko, keď prestanete bojovať a začnete tvoriť. Bolesť, trápenie, sklamanie je signál, že niečo potrebujete vo svojom živote zmeniť. Nie len rozmýšľať a hovoriť o zmene, ale reálne zmeniť staré neužitočné zvyky. Potrebujete zmysluplnú akciu na zmenu svojho života, životného štýlu. Tu je koučing výborný nastroj a pomôcka ako sa pohnúť smerom, ktorým chcete a ktorý vám dá energiu.

Ak máte záujem o fertility coaching alebo životný koučing, neváhajte ma kontaktovať cez WEB stránku. Prvé stretnutie je nezáväzné a zdarma. Teším sa na vás

Novinky FC -čo máme nové – sledujte nás.

Majte krásny deň.☀️💗🍀