Máte problém otehotnieť?

Máte problém otehotnieť?

Máte problém otehotnieť?

Mate problem otehotniet?

Máte problém otehotnieť? V tom prípade si prečítajte, čo môžete pre seba urobiť a čo je na ceste za dieťatkom dôležité.

Zamerajte sa na plodnosť, nie na neplodnosť

Dostanete diagnózu neplodnosť alebo nevysvetliteľná neplodnosť. Toto označenie vo vás zanechá pocit zlyhania a pocit, že s vami nie je niečo v poriadku. Vaša pozornosť ide negatívnym smerom a odvádza vás od toho, čo môžete urobiť, aby ste boli plodní. Plodnosť je veľmi chúlostivá záležitosť, ale je možné ju ovplyvniť. Stojí za to zaujať komplexný prístup k svojej plodnosti a tak ovplyvniť výsledok. Zamerajte sa na to, čo máte pod kontrolou.

Buďte informovaní

Prečítajte si, informujte sa o možnostiach liečby. Informujte sa o tom, čo podporuje vašu plodnosť. Na mojich koučingoch sa tým zaoberáme. Podporte svoju plodnosť, aby ste liečbe, ktorú podstúpite, dali najväčšiu šancu na úspech. Buďte otvorení. Vyskúšajte rôzne možnosti. Prevezmite zodpovednosť za svoje zdravie a prežívanie. Môžete si objednať e – knihu SPRIEVDCA PLODNOSŤOU, poskytne vám veľa užitočných informácií.

Dajte si pauzu

Rozmýšľate nad tým, že si dáte voľno? Viem, že vám tikajú biologické hodiny. Niekedy je potrebné si oddýchnuť, nabiť sa energiou a vypnúť. Odpočinok vám pomôže nabrať silu a energiu do ďalšej liečby, procesu umelého oplodnia. Myslite na to, že matka príroda to robí. Napríklad zima je príprava na jarný rast. Urobiť si prestávku je v poriadku. Keď to potrebujete, urobte to!

Máte problém otehotnieť?

 

Radosť je dôležitá

Keď sa pokúšate otehotnieť, všetko okolo je také náročné, že sa zabudnete tešiť zo života. Táto cesta je náročná a preto potrebujete viac zábavy a radosti, aby ste si udržali dobrú náladu a energiu na vysokej úrovni. Robte viac veci, ktoré vás bavia a ktoré vám prinášajú radosť, či už je to šport, umenie, záhrada, či jednoducho kúpeľ pri sviečkach. Spýtajte sa sami seba, čo potrebujete, čo môžete dnes urobiť, čo vám prinesie viac kúzla alebo hry do vášho života.

Ženská energia

Máte pocit, že ste vyčerpaní všetkým tým snažením? Viac liečby, viac plánov, viac činností, to všetko vedie k vyčerpaniu. Potom je ľahké stratiť spojenie so ženskou energiou a tá je práve potrebná pre stvorenie nového života. Počatie života znamená, že sme v našej ženskej jemnej energii. Ženská energia je o prijímaní. Ženy od prírody prúdia. Nepohybujeme sa v priamych líniách. Nespoliehame sa na mapy a plány, ktoré nás niekam dostanú. Vydáme sa na dobrodružnú cestu a rastieme cestou. Takže choďte do svojho vnútra a nechajte sa viesť, počúvajte svoju intuíciu.

Dôvera

Viem, tento bod nie je vôbec ľahký, ale je veľmi dôležitý. Neplodnosť nebola nikdy súčasťou vízie vášho života, nebola v pláne. Bolesť prichádza v neprijatí toho, čo je. Robte všetky veci, ktoré zvýšia vaše šance na narodenie dieťatka a potom to nechajte ísť. Verte, že život vám vychádza, verte svojmu telu, že je schopné donosiť a porodiť dieťa, verte sebe. Viete si  vieru podporiť modlitbou, meditáciou, afirmáciami. Verte, že život vám vychádza, nech sa stane čokoľvek.

Máte problém otehotnieť?

 

Fertility coaching je možnosť ako to naštartovať vašu energiu, nabrať viac síl, viac si dôverovať. Využite VIANOČNÝ ŠPECIÁL a ozvite sa mi ešte do VIANOC.