Kľúč k vašej plodnosti

Kľúč k vašej plodnosti

Kľúč k vašej plodnosti

Kľúč k vašej plodnosti vám pomôže nájsť fertility coaching. Ak prechádzate obdobím „plodnosti“, teda snažíte sa otehotnieť, tak prežívate rôzne pocity. Táto cesta je v skutočnosti horská dráha emócií. Viem o tom, pretože sama som na tejto ceste bola a už 10 rokov pomáham ženám a párom túto cestu úspešne zvládnuť.

Ženy/páry, s ktorými pracujem vyskúšali takmer všetko, IUI, IVF, jogu, akupunktúru, výživové doplnky, zmeny životného štýlu, plánovaný sex. Toto všetko ich obralo o radosť zo života a šťastie.

V zahraničí sa emocionálnym problémom neplodnosti venujú oveľa viac ako u nás. V roku 2010 som sa na základe mnohých okolností a vlastnej skúsenosti s Dg. infertility rozhodla založiť na Slovensku svoju prax fertility koučky. Som vyštudovaná psychologička a certifikovaná koučka.

Zahraničné štúdie uvádzajú, že pacienti, ktorí prešli neplodnosťou uviedli, že 90% malo sklony k depresii z toho 40% malo samovražedné myšlienky, 50% to uvádza ako najnáročnejšiu životnú skúsenosť, 4 ženy z 10 uvádzajú post traumatickú depresiu po potrate. To všetko sú varovné čísla.

Kľúč k vašej plodnosti

Z čoho takéto pocity vznikajú:

 • z neschopnosti rozšíriť svoju rodinu, tak ako ste to chceli a plánovali
 • zo stigmy a sociálneho tlaku
 • z pocitov izolácie
 • z finančného tlaku
 • z vyrovnania sa s opakovanou stratou

Z toho všetkého vyplýva, že akýkoľvek je váš zdravotný problém, ktorý súvisí s neplodnosťou, je to emocionálne zaťaženie, ktoré vás ťahá dole.

Moja už 10 ročná prax ukazuje, že ženy/páry, ktoré si ma najali ako Fertility koučku -sprievodcu plodnosťou, sú úspešní v stratégii vyrovnávania sa s náročnou životnou situáciou. Zlepšili si svoj život a mnohí z nich sú už šťastní rodičia. Príbehy mojich klientov sú v rôznej škále -od mladých ľudí, ktorí si uvedomili, že psychika tu hrá veľkú rolu už na začiatku svojho snaženia, až po klientov, ktorí sa roky trápili, zažili depresiu, stratu a nakoniec zvážili, že už nie je v ich silách zvládnuť to osamote. Tieto príbehy  si môžete stiahnuť ZDARMA tu na WEB stranke – E – kniha SPRIEVODCA PLODNOSŤOU /Inšpiratívne príbehy.

Ako fertility koučka vám viem pomôcť :

 • so stanovením cieľov, akčných plánov a kontrolovaním ich dodržiavania
 • so zvládaním stresu, úzkosti, depresie
 • s manažovaním rozhodnutí
 • s motiváciou k liečbe
 • robiť tie najlepšie rozhodnutia pre vás a vašu situáciu
 • so stratégiou v kľúčových momentoch – IVF čakanie na výsledok, obdobiach straty po potrate, strate bábätka

Z mojich skúseností si uvedomujem, že väčšina ľudí podceňuje emocionálne ťažkosti spôsobené neplodnosťou. Takže nech ste v ktorejkoľvek fáze, buďte pripravení.

Nikdy nie je neskoro začať s podporou vašej plodnosti. Mojim klientom poskytujem prvé stretnutie ZDARMA .

Prečo sa neobjednať už dnes? Aktuálne platí 20% zľava na balík ORCHIDEA – 10 online stretnutí so mnou. Platí do 7.2. 2020