Katka (26)

Katka (26)

Ja si často krát na Vás spomeniem (samozrejme v dobrom) a poďakujem koľko ma tých par sedení naučilo.
Dnes sme začali už 13-ty týždeň tehotenstva  a snažím sa užívať si tie chvíle stále.  Pomaly konečne začnem vysádzať tie kvantá hormónov, čo užívam od stimulácie z IVF. Mávam bolesti. Rozostupy medzi USG sú samozrejme nekonečne, ale presne v takýchto chvíľach si na Vás spomeniem.
Vo chvíľach, keď náhodou začnem mat tie „stresíky“ že som špuntíka dlho nevidela, že ma nebolia prsia v daný deň, že ma inak boli bruško a podobne. Tak si hneď to negatívne myslenie zruším. Poviem si, že nevidím dôvod, prečo by sa malo diať niečo zlé. Keď ja som v poriadku aj malé je. Pohladkám si bruško a usmejem sa, lebo viem že drobec rastie a ja koniec koncov tiež.
Vklad sme mali 6.12. a doktorovi som priamo na stole cielene povedala, že mi vkladá mikulášsky darček. Tak sa len začal smiať, že kiežby a ja že no je to tak, nevidím dôvod prečo by to tak nebolo.  V tom vidím neskutočný pokrok, ktorý som v sebe urobila, a to vďaka Vám, vďaka fertility couching.
Čo sa týka známych, tak poviem áno, bola som na tom zle, ale vyhľadala som pomoc, ktorá ma posunula na úplne inú úroveň, nie len niekoho kto ma iba počúval a dával mi rady. Ale niekto, kto mi nič neprikazoval, len ma viedol tam kam sama chcem ísť!