E – kniha „Polámané sny“

E – kniha „Polámané sny“

E - kniha "Polámané sny"

E -kniha „Polámané sny“

E – kniha „Polámané sny“ na WEB v júli 2021 stránke.

Osobne sa na to veľmi teším, pretože to bol doslova „pôrod“.

Môj príbeh už príliš dlho ležal v spodnej zásuvke a konečne máte možnosť si ho prečítať. Napísala som ho z časti pre seba, ale predovšetkým pre vás.
Mená a miesto v zahraničí sú pozmenené, ostatné je autentické.

Môj príbeh a štúdium koučingu boli pre mňa motiváciou založiť si v roku 2010 prax fertility koučky.

Ide o príbeh ženy, ktorá sa na ceste za svojím dieťaťom stratila. Psychika a emočné prežívanie ju prevalcovali a ona sa neustále neustále točila v jednom kruhu – beznádeje, sklamania, hnevu, zrady.

Pútavé čítanie pre všetkých, ktorí sú na tejto ceste.

Verím, že príbeh vás zaujme a inšpiruje.

Ukážka z E knihy „Polámané sny“

„Laura sa obzrela za sebou, chcela vidieť zmysel toho všetkého a pochopiť svoj vlastný život. O čo sa to vlastne snažia? Alebo sa snaží len ona? Andrej je úplne v pohode, dieťa síce chce, ale má svoju prácu, kde trávi väčšinu času a možno aj viac ako treba. Z úvah ju vyruší telefón. Keď zazvonil akoby precitla do iného sveta.

Volá Andrej, zase bude v práci do neskorého večera, majú nejaké stretnutie. V Laure nahlodávajú pochybnosti, má nejaké zvláštne tušenie. Ich život sa zmenil, stratil akoby nejaký hlbší rozmer, nedokážu byť k sebe zrazu úprimní. Andrej je stále nervózny a podráždený a stále viac času trávi v práci. Žijú ďaleko od svojich blízkych a priateľov, v cudzine, kde jej manžel pracuje a ona  prácu nemá, tak sa stará o domácnosť.

V podstate je Laurin život kľudný, stereotypný bez nejakej väčšej náplne a v poslednej dobe aj bez lásky. Už od začiatku chceli deti, brali sa s Andrejom po vysokej škole a hneď chceli bábätko. To však nejako nechcelo prísť a tak začala nekonečná šnúra po lekároch a vyšetreniach. Laura pre to spravila veľa a Andrej jej s tým pomáhal, ale aj tak sa nevie zbaviť pocitu, že mu to je v podstate jedno. Medicína na príčinu ich problému zatiaľ neprišla, všetko je v poriadku a obidvaja sú zdraví.

Majú za sebou jedno mimomaternicové tehotenstvo, ktoré Lauru skoro stálo život a potom aj zdravý rozum. Na dieťa sa tešili  6 rokov a zrazu jej povedali, že je tehotná. Nesmierna radosť trvala len krátko, lebo ultrazvuk odhalil, že tehotenstvo je mimomaternicové. Tá bolesť je stále živá, najmä keď vidí tehotné ženy a malé deti.“