Čas Vianoc – bilancia

Čas Vianoc – bilancia

Cas Vianoc - bilancia

Čas Vianoc – bilancia

Vianočné obdobie je krásne a často plné zázrakov. 💞

Počas koučingu vždy klientom hovorím, že láska je veľmi dôležitá hodnota. Počas Vianoc mame veľa príležitostí ju rozdávať. Samozrejme nielen počas Vianoc.

Tieto Vianoce som dostala krásne darčeky. Dve správy od klientiek o ich tehotenstve. Prvá prišla ešte pred Vianocami  22.12. a do tej rodiny sa narodí chlapček💞. Príde už o dva mesiace.

Druhá správa prišla presne na štedrý deň. Bude to dievčatko. 💞 Narodí sa na jar 2021.

Čas Vianoc – bilancia

Tento rok bol iný, náročný pre mnohých. Možno aj viac stresu sme mali z obavy o naše zdravie a zdravie našich blízkych. Pre mnohých bolo aj podnikanie náročnejšie. To zasiahlo aj mňa túto jeseň. Klientov bolo málo, hoci som svoje služby ponúkala, aj zdarma pre tých, čo sú na tom finančne horšie.

Na druhej strane musím povedať, že tento rok bol úspešný pre mňa a mojich klientov.  Pre tých, čo sa na spoluprácu odhodlali. Mnohí z nich už čakajú vytúžené bábätko a ďalší sú oveľa šťastnejší a trpezlivo čakajú na svoj zázrak. Želám im, aby ten čas prežili v láske, radosti a viere. ❤️

Bilancia našich úspechov tento rok je 7 tehotenstiev a 5 bábätiek. 💞 Všetkým zo srdca blahoželám a teším sa na naše ďalšie spoločne úspechy.

Okrem toho som tento rok napísala E – knihu SPRIEVODCA PLODNOSŤOU/Inšpiratívne príbehy, ktorá je ešte stále dostupná zdarma na stiahnutie. Tak si stiahnite!  Ďakujem mojim klientkam , že sa podelili o svoje príbehy. Vážim si to!

Tvorila som aj pre vás, ktorý ste moji klienti a tí, ktorí budete – Kalendár pre plodný život. Myslím, že na JAR 2021 bude možné si ho ja zakúpiť na stránke. Na rok 2021 mám nové ciele, ktoré vás budú inšpirovať.

V tomto roku sa podarila aj publikácia v časopisoch:

  • november v Mama a JA pod názvom: „Nemôžete otehotnieť? Skúste Fertility koučing.“
  • december v BALANS pod názvom: „Psychika a plodnosť. Cesta za dieťaťom.“

Prvé stretnutie je ZDARMA, určite sa oplatí objednať ešte tento rok. 🎅