Vianoce 2019 a darček

Vianoce 2019 a darček

Vianoce 2019 a darček

Vianoce 2019 a darček

Zajtra je prvá adventná nedeľa a s tým súvisí môj darček pre vás. Vianočný darček pre všetkých záujemcov o Fertility coaching.

Tradične v decembri ľudia naháňajú darčeky a zabúdajú na seba a na to, že najkrajší darček je keď sme šťastní a v pohode.

Rozhodla som sa motivovať vás na koučing zľavou na balíky vo výške 15 až 20%. Zľava platí od 1.12. do 20.12.

Prvé stretnutie je zdarma a nezáväzné a tak to neodkladajte na január a dohodnite si ho v decembri a môžete získať zľavu. Stačí si mi napísať a dohodnúť si v decembri stretnutie zdarma osobne v BA a cez skype celý svet.

Vianoce sú z hľadiska prežívania veľmi náročné obdobie pre všetkých, ktorí sa snažia dlhšie o bábätko. Pretože Vianoce sú obdobím rodiny a malých detí. V tomto období sa viac stretávame v rámci rodiny. Mnohí majú deti a nechápu, čo prežívame. Viac sa nás pýtajú, že kedy budeme aj my rodičmi. Aby sme zvládli všetky tie otázky a návštevy, potrebujeme byť psychicky v rovnováhe.

Pozitívny plán a nastavenie sú kľúčom k úspechu. Ak sa sústredíte na svoje telo, kondíciu je veľmi prínosné. Potrebujete si uvedomiť aj emocionálnu stránku. Zmeniť svoj postoj, negatívne myšlienky a emócie okolo snahy o tehotenstvo. Ako si nastaviť pozitívny plán? Ako zmeniť svoj postoj k téme? To všetko je súčasťou koučovania a pozitívnej zmeny smerom k splneniu vašich túžob.

Ak sa v decembri so mnou stretnete a dohodneme si spoluprácu získate zľavu na koučingové sedenia. V prípade, že nám nevyjde čas začať s koučovaním v decembri, môžeme začať v januári alebo so zmenou začnete už v decembri, záleží na vás. Zľava platí len uvedenom období. Preto neváhajte a kontaktujte má už dnes.

Všetko sa dozviete na prvom stretnutí, tak neváhajte a kontaktujte ma cez mail marcela.korcekova@gmail.com

Heslo do správy: Darček

Teším sa na vás a na spoluprácu!