Veselého Mikuláša

Veselého Mikuláša

Veselého Mikuláša

Veselého Mikuláša

Krásne predvianočné  a adventné obdobie vám všetkým želám. Toto obdobie si môžete spríjemniť aj prostredníctvom koučovania s prvou fertility koučkou na Slovensku. Naladíte sa na Vianoce a prežite ich v harmónii a láske.

Mám pre vás darček v podobe predvianočnej zľavy na koučingové sedenia.

Čítaj a dozvieš sa!

Myslite na to, že úsmev, láskavosť, úcta medzi sebou, úprimná komunikácia, radosť a láska sú zdroje vašej emocionálnej stability. Naopak hnev, stres, závisť sú toxické. Keby ste mali pred sebou jedlo o ktorom by ste vedeli, že je úplne toxické, zjedli by ste ho? Predpokladám, že nie. Preto si uvedomujte, že aj mnohé naše emóciu sú toxické a napriek tomu ich stále pestujeme v sebe.

Pozitívne nastavenie a plán sú kľúčom k úspechu, ak chcete otehotnieť a zatiaľ sa vám to nedarí. Väčšina žien sa sústredí na fyzickú kondíciu, telo a zabúdajú na emocionálnu stránku. Väčšina mojich klientov toto podcenila a sústredila sa len na fyzickú kondíciu a ku mne prišli až v čase, keď sa cítili totálne unavene a ich myšlienky boli už len negatívne.

Veselého Mikuláša 

vám môže priniesť aj táto zľava na balíky fertility coachingu.

Tak neváhajte a kontaktujte ma hneď teraz!

Ako si nastaviť pozitívny plán? Čo môžem pre seba urobiť po emocionálnej stránke? Ako zvládnuť pretlak emócií? Ako maximalizovať svoju plodnosť? Ako byť šťastná tu a teraz?

Toto je súčasťou mojich koučingových sedení, s klientkami nastavujem ich osobný pozitívny plán a pracujeme na emocionálnej stránke a pozitívnom myslení, ktoré je kľúčové.

Veselého Mikuláša

Prvé stretnutie je vždy nezáväzné a zdarma.

V Bratislave sa stretávame osobne, pre klientky mimo Bratislavy je v ponuke skype, mobil.

V rámci blížiacich sa vianočných sviatkov ponúkam 10% zľavu na moje balíky koučingu.

Zľava platí do 20.12.2018 – stačí mi napísať, dohodnúť si stretnutie zdarma a tam sa dozviete ceny so zľavou.

Tak vám želám Veselého Mikuláša!

Teším sa na spoluprácu!