Vďačnosť

Vďačnosť

 Vďačnosť

Vďačnosť

Dôvera a spolupráca

Uvedomujem si, že to nie je ľahké a jednoduché pre nikoho z vás prísť a rozprávať sa so mnou o téme psychika a plodnosť. Vážim si vašu odvahu, otvorenosť, úprimnosť a tiež aj ochotu ísť za hranice svojho komfortu. Len takýto ľudia sa môžu stať mojimi klientmi.

Naša spolupráca si vyžaduje dôveru a ochotu rásť. Veľakrát neviete povedať, čo si na sebe vážite, čo je pre mňa veľmi prekvapivé. Pretože ku mne chodia naozaj len mentálne a osobnostne zrelí ľudia a to si nesmierne vážim. Takže spoločná črta mojich klientov je otvorená myseľ, empatia, odvaha, úprimnosť. Samozrejme každá z vás je jedinečná osobnosť. ĎAKUJEM za dôveru!

Som vďačná a šťastná. že túto prácu môžem robiť už 10 rokov v krajine, kde to nie je ľahké! Ďakujem všetkým, čo ma podporili – média, klienti a občas aj lekári. Myslím si a dostávam také aj spätné väzby, že službu robím férovo, nadšene a s láskou. Mojím záujmom je pomôcť mojim klientom vyrovnať sa a spracovať situáciu, ktorá je náročná a veľmi frustrujúca pre každého, kto si tým prechádza.

Osobný a skype  koučing

Pracujem v rámci Bratislavy na báze osobných stretnutí a v rámci celého sveta cez skype. Prvé stretnutie je nezáväzné a zdarma a preto sa s klientmi stretávam na neutrálnej pôde v rámci BA a to podla dohody najčastejšie niekde v kaviarni. Cez skype je prvé stretnutie tiež zdarma a nezáväzné a samozrejme využívame skype, prípadne, ak klient chce prísť na prvé stretnutie osobne, tak sa teším a opäť si dáme stretnutie niekde v kaviarni. Ďalšie stretnutia v BA prebiehajú v súkromí.

Tento prístup je férový voči mojim klientom a takisto aj voči mne. Nikto necíti záväzok a môže sa slobodne rozhodnúť, či do spolupráce pôjde alebo nie! Moja služba vyžaduje pre každého ísť za hranice komfortu, lebo len tam môže človek rásť a uspieť. Koučing je o zmene, o raste potenciálu a tiež o nadhľade.

Vďačnosť

Teším sa na spoluprácu s každým klientom a všetci sú pre mňa priorita! Moje výsledky a úspechy sú ich zásluhou a na to nikdy nezabúdam. Pretože ja som len SPRIEVODCA, TVORCA je klient.

Krásny deň a budem sa tešiť, ak ma budete kontaktovať.

Cítim vďačnosť za všetky pokroky, úspechy!