Úspechy Fertility coachingu – tehotenstvo

Úspechy Fertility coachingu – tehotenstvo

Úspechy Fertility coachingu -tehotenstvo

úspechy fertility coaching tehotenstvo

Dnes ráno mi prišla táto krásna správa od mojej bývalej klientky . Úspechy Fertility coachingu – tehotenstvo mojej klientky. Zdieľam pre všetky ženy túžiace po bábätku ako inšpiráciu:

„Píšem Vám skoro presne na deň dva roky po našom prvom sedení. Vtedy som si napísala že do 2 rokov by som chcela mat dieťatko. A verte neverte som v 5.mesiaci tehotenstva.  V septembri 2020 sa nám narodí dcérka. Tak ako som na našich sedeniach stále hovorila a túžila po tom, aby som otehotnela prirodzene tak sa aj stalo. Veľmi sa teším a užívam si tehotenstvo. Určite napíšem náš príbeh pre inšpiráciu, lebo si uvedomujem ako mne inšpirácia veľmi pomohla. Keď porodím, napíšem Vám náš príbeh. 
Ďakujem za všetko, čo ste ma naučili, čerpám  z toho dodnes.  Od nášho stretnutia sa dosť zmenilo, vydala som , spolu s manželom  sme si už roky priali dieťa. Plánovali a tešili sa na jeho príchod, nešlo to rýchlo, ale uvedomila som si, že to bol vzácny čas len pre nás dvoch. Teraz príde naša dcérka a náš život sa obohatí. Na túto zmenu sa už obaja tešíme a verím, že si užijeme každý jeden deň. Zmenil sa mi odvtedy dosť život, nešlo to úplne zo dňa na deň, chcelo to čas a sebadisciplínu.  Dnes  už je to pre mňa všetko prirodzene a žijem si nádherný šťastný život.
Robte to čo robíte ďalej, lebo to ma zmysel a verím že urobíte všetky ženy šťastnými.  Prajem krásny deň a veľa spokojných klientov.“
Všetky úspechy fertility coachingu ma veľmi tešia a sú motiváciou a hnacou silou mojej praxe.  Ďakujem krásne za tieto slová a veľmi sa teším, že moja práca má takéto krásne „plody“ lásky a šťastia.
Ak ste moja klientka a podarilo sa vám otehotnieť aj vďaka fertility coaching, budem sa nesmierne tešiť ak mi napíšte.