Univerzálna pomôcka pri liečbe plodnosti

Univerzálna pomôcka pri liečbe plodnosti

Univerzálna pomôcka pri liečbe plodnosti

Napísala som príručku pre tých, ktorí prechádzajú liečbou plodnosti v centrách asistovanej reprodukcie. Teda klientov, ktorí podstupujú IUI, IVF, ICSI.

Moje vlastné uvedomenie bolo inšpiráciou založiť v roku 2010 Fertility coaching. Uvedomila som si, že počas mojej liečby plodnosti som bola úplne závislá na druhých. Spoliehala som sa na lekárov, na centrá asistovanej reprodukcie. Vyskúšala som mnohé alternatívne metódy. SEBA som nechala na poslednom mieste a to prehlbovalo moju úzkosť, napätie a strach.

Takže to nie je len o tom, čo lekári a lieky zmôžu s vaším telom. V prvom rade je to o tom, ako si to nastavíte v hlave VY a prevezmete zodpovednosť za svoje telo.

TOP tipy, ktoré vás bezpečne prevedú liečbou plodnosti – IUI, IVF, ICSI.

Skúsenosti, ktoré mám ako žena , ktorá podstúpila liečbu plodnosti a tiež skúsenosti ako kouč-ka, ktorá sprevádza svoje klientky liečbou plodnosti  už 8 rokov som spísala do PRÍRUČKY.

Vybrala som TOP tipy, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na liečbu tak, aby ste ju úspešne zvládli.

Chcem vás upozorniť, že liečba plodnosti, užívanie hormonálnych liekov, IUI, IVF, ICSI je veľká výzva pre vaše telo a vašu myseľ. Veľmi je dôležité túto skutočnosť nepodceňovať a preto som aj napísala túto príručku pre mojich klientov, aby sa tomu vyvarovali.

Tieto TOP tipy sú praktické odporúčania, ktoré vám pomôžu uvedomiť si, že je veľmi dôležité udržať psychickú a fyzickú harmóniu počas liečby a tak si zabezpečiť, čo najlepší výsledok.

Želám vám veľa plodných myšlienok a veľa šťastia na vašej ceste plodnosti-

Univerzálna pomôcka pri liečbe plodnosti

PRÍRUČKA je k dispozícii mojim klientom a tiež bude zaslaná všetkým účastníkom mojej prednášky: Cesta plodnosti

Lístky  na prednášku si môžete kúpiť TU: https://tickpo.sk/detail/prednaska-cesta-za-dietatom-ako-na-to-4974?fbclid=IwAR07OdgEqdZHlP45gSYWFJWlmmHavgHr8oTypI00sOYU2YA5DY8wkZXcJLw

ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE!

Prvé stretnutie je zdarma a nezáväzné! Bratislava osobne, pracujem aj cez skype!

Objednajte sa a môžete zistiť viac!