Šťastie a plodnosť

Šťastie a plodnosť

Šťastie a plodnosť

Šťastie a plodnosť

Odkladáte svoje šťastie?

Šťastie a plodnosť sú prepojené. Často počúvam vetu od mojich klientov: „Budem šťastná až, keď budem mať dieťa“.

Veľmi dobre to poznám, pretože sama som podľahla depresii a pocitu, že budem šťastná, len keď otehotniem a budem mať dieťa.  Toto presvedčenie ma držalo v zajatí veľmi dlho. Dnes už viem, že šťastie sa nedá odložiť na zajtra, že šťastie sa tvorí dnes.

Ak máte podobné myšlienky a pocity, potom je čas na zmenu.  Položte si otázky. „Prečo čakám, aby som bola šťastná? Ako mi dieťa pomôže nájsť vysnívané šťastie? Prečo toľko tlačím na tehotenstvo? Prinesie mi dieťa šťastie do môjho života?

Zmeňte uhoľ pohľadu!  

Miesto toho, aby ste čakali, že dieťa vám prinesie šťastie, môže vám šťastie priniesť dieťa. Inými slovami, miesto toho, aby ste čakali, že dieťa vám prinesie všetko, čo potrebujete, doprajte si všetko, čo chcete, aby ste si do života pritiahli dieťa.

Skôr ako otehotniete zistite ako byť šťastná, čo je pre vás šťastie a ako si ho zabezpečiť. Neviete ako na to? Mne pomohol môj životný kouč a mojím klientkam pomáham ja v tejto oblasti. Mnohé z nich urobili zmeny vo svojom živote v rôznych oblastiach  svojho života – kariéra, partnerstvo, vzťah k sebe a svojmu telu, zmena životného štýlu atď. Tieto zmeny viedli k naplnenému životu a tiež aj k vytúženému dieťatku.

Toto môže byť veľká výzvy alebo to môže naháňať strach. Chce to však čas pre seba podporu, zamyslenie sa, osobný rast a skúmanie svojej duše. Stojí to však za to, pretože dieťa k vám príde a vy budete šťastná, úžasná a inšpiratívna matka!

Na vašej ceste plodnosťou vám budem rada sprievodcom.

Veľa plodných myšlienok vám želám!

Prvé stretnutie zdarma a nezáväzné!

Objednajte sa už dnes!

V Bratislave osobne a cez skype celý svet.

Teším sa na vás!