Šťastie a plodnosť

Šťastie a plodnosť

Šťastie

Šťastie a plodnosť ako to spolu súvisí

Ako to vyzerá v realite? Chcete dieťa? To je jediné na čo sa koncentrujete. Ovplyvňuje to vaše partnerstvo, vaše telo, vašu kariéru, sociálne vzťahy – v podstate vás celú. Často si neuvedomujeme, že šťastie a plodnosť spolu súvisí.

Snaha otehotnieť vám prináša negatívne pocity – cítite sa osamelo, beznádejne, frustrovaná, nahnevaná, plná strachu, vinná a podobne každý deň. Neplodnosť sa vo vašom živote objavila nečakane a nevítaná. Všetko sa predtým darilo a teraz mesiac za mesiacom samé zlyhanie.

Vaši priatelia a rodina tento problém nemusí poznať, darí sa im otehotnieť a mať deti. Toto poznanie je ešte viac frustrujúce a izolujúce. Nedokážete sa o tom s nikým rozprávať, pretože pociťujete závisť, za ktorú sa hanbíte. Vyhýbate sa tehotným, uvítaniu detí do rodiny, ale stále akoby naschvál pribúdajú ďalšie a ďalšie šťastné mamičky.

Urobili ste všetko, čo ste mohli, všetky vyšetrenia, zdravo sa stravujete, cvičíte jogu, navštevujete centrum asistovanej reprodukcie, našli ste všetky výživové doplnky, ktoré by mohli pomôcť.  Navštívili ste lekárov a liečili sa v centrách asistovanej reprodukcie. A stále NIČ!

Fertility coaching

V tomto bode je už každá žena vyčerpaná! Nastal čas na zmenu, ktorú vám môže priniesť FertilityCoaching. Pomôže vám byť viac pozitívna, viac v pohode a s nadhľadom, tiež pokojná na ceste na dieťaťom.

Šťastie a plodnosť spolu súvisí

Keď sme šťastné, sme pozitívne a to znamená, že máme viac energie a to súvisí aj s našou plodnosťou. Zároveň téma plodnosť nás vyčerpáva, máme skôr negatívne pocity a pocit šťastia sa vytráca. Toto je niečo s čím treba pracovať. V prvom rade si uvedomiť ako sa cítim, čo to spôsobuje a potom urobiť zmenu.

FertilityCoaching je možnosť ako načerpať energiu a získať nadhľad nad témou plodnosť. Ak sa chcete dozvedieť viac, napíšte mi cez kontaktný formulár. Pracujem aj cez Skype mimo Bratislavy a na osobnej báze v rámci Bratislavy. Ak sa chcete dozvedieť viac prvé stretnutie je zdarma a nezáväzné.

Teším sa na vás!