SPRIEVODCA PLODNOSŤOU

SPRIEVODCA PLODNOSŤOU

SPRIEVODCA PLODNOSŤOU

Sprievodca plodnosťou

Doteraz bola E – kniha k dispozícii len na web stránke. Napísala som ju v roku 2016 a odvtedy si ju mnohé klientky zakúpili.

Rozhodla som sa rozšíriť možnosť kúpiť si knihu a odteraz ju môžete nájsť aj inde.

Od februára 2019 si budete môcť moju E- knihu kúpiť v Martinuse a na viacerých kníhkupectvách v novom šate.

E- kniha je stále k dispozícii aj na tejto stránke stále v starom šate.  Môžete si ju zakúpiť aj tu.

V kníhkupectve Martinus nájdete tu: https://www.martinus.sk/?uItem=466107

Anotácia na E- knihu:

„Fertility koučka  a psychologička Mgr. Marcela Korčeková  sa dlhé roky venuje ľudskej psychike a jej zdravému fungovaniu. Má osobnú skúsenosť s diagnózou  neplodnosť. Vďaka jej  koučingu prišlo na svet množstvo detí.  E-knihu „Sprievodca plodnosťou“ napísala s láskou a úmyslom pomôcť ženám, ktoré sú na ceste za svojím bábätkom. Ale v ceste im stoja rôzne prekážky, či už zdravotné, psychologické  alebo iné.

Informácie, odporúčania, inšpirácie, príbehy, podnety a postrehy, ktoré v knihe uvádza, vám pomôžu náročnú situáciu na vašej ceste „plodnosti“ zvládnuť ľahšie.

Keď skúšate všetko, aby ste otehotneli – od zdravej stravy až po náročnú a finančne nákladnú liečbu v centrách asistovanej reprodukcie – a nič nezaberá je ťažké ostať pozitívna. Táto kniha vám poskytne kľúč k úspechu.

Infertility môže byť veľmi osamelá skúsenosť, snaha autorky je  poskytnúť vám podporu, informácie, ktoré sa týkajú fyzických, emocionálnych, psychických a sociálnych výziev v čase, keď sa pokúšate otehotnieť dlhšie ako je bežné alebo aj v období, keď postupujete IVF proces a liečbu.“

Referencia na E – knihu:

E – knihu som prečítala jedným dychom. Príjemné čítanie, inšpirujúce a hlavne plné praktických rád a odporúčaní. Mnohé z link v knihe som využila a tiež odporúčania ohľadom psychiky a zdravého stravovania. Už mesiac sa stravujem ináč ako som bola zvyknutá a cítim sa výborne. Mám viac energie a sily a tá je podľa fertility koučky dôležitá pre otehotnenie. Stále si neviem poradiť s psychikou, ktorá ma často nepríjemne zaskočí a preto zvažujem fertility coaching.

Za knihu srdečne ďakujem!