Skype balík ORCHIDEA – 20% ZĽAVA

Skype balík ORCHDEA – 20% ZĽAVA

Platí od 27.1. do 7.2. 2021. 

K tomuto rozhodnutiu ma inšpirovala aktuálna situácia v našej spoločnosti, ktorá je náročná a plná rozporov.

Zľavu na Skype balík Orchidea si môžete uplatniť na tému plodnosť, v prípade, že prežívate obdobie straty bábätka alebo na akúkoľvek inú tému životného koučingu, ktorú aktuálne riešite.

Osobne verím tomu, že jedine LÁSKA ako hodnota nám pomôže zvládnuť náročné situácie lepšie. V koučingu sa hodnotami zaoberám a v téme plodnosť vždy láska zvíťazí. To je moja skúsenosť z 10 ročnej praxe ako fertility koučka. Čo nám najviac absentuje je seba láska a seba hodnota, to je tiež moja skúsenosť z praxe.

Mať energiu a byť láskavý voči sebe a okoliu sa stále musíme učiť všetci. Dôvod je aj ten, že v spoločnosti vidíme mnohé „autority“, ktorým hodnota lásky nič nehovorí a o to viac je to ťažké, pretože sa učíme vzormi.

Moja prax je dôkazom, že keď sa klienti zamerajú na zmenu a to pozitívnu zmenu v svojom živote, výsledky sa dostavia oveľa skôr ako keď bolesť neriešia a ignorujú.

V prípade, že sa chcete inšpirovať môžete si zdarma stiahnuť e- knihu SPRIEVODCA PLODNOSŤOU – Inšpiratívne príbehy. Nájdete v nej príbehy mojich klientov, ktorí napriek tomu, že boli v náročnej situácii, dnes sa už tešia zo svojich detičiek.

Teším sa na spoluprácu s vami a stále platí, že prvé stretnutie je zdarma a nezáväzné ! Na tomto stretnutí sa dozviete koľko ušetríte pri 20% zľave na Skype balík ORCHIDEA.

Ak ste sa dostali do finančnej tiesne kvôli pandémii, napíšte mi! Pre týchto klientov ponúkam balík rýchlej pomoci ZDARMA – zahŕňa 3 online stretnutia. Heslo je: MIER V DUŠI

Teším sa na spoluprácu, prosím kontaktujte ma cez kontaktný formulár. Ďakujem.