Renáta (40)

Renáta (40)

Referencia

Renáta (40) referencia

Renáta (40) Ahoj  všetky, ktoré ste sa dostali sem.

Znamená to že hľadáte pomoc tak ako ja pred polrokom.

Dnes som tehotná a očakávame nášho prvého drobčeka po dlhých rokoch snaženia a trápenia a celkom 8 IVF. Dosiahla som to vďaka veľkej pomoci pani Marcely.

Po 7-mom neúspešnom IVF som začala hľadať pomoc u niekoho, kto vie o čom je celý ten proces – obrovské nádeje a následné hlboké sklamanie, strata intimity, partnerské problémy. Pocit zlyhania ako ženy.

Renáta (40)

Objednala som si sedenia s Marcelou. Po krôčikoch ma viedla do najtajnejších zákutí mojich obáv, predsudkov a nedôvery v samu seba. Previedla ma touto cestou bezpečne a pomohla mi pozrieť sa na všetky tieto „strašidlá“, porozumieť im a vyčistiť sa od nich. Dodávala mi odvahu, dobíjala energiu a stala sa mi za ten čas priateľkou.

Ešte stále k nej chodím a teším sa na každé stretnutie. Fertility coaching a špeciálne pani Marcelu Korčekovú odporúčam všetkým ženám, ktoré sa nachádzajú na náročnej ceste k bábätku. Lebo za väčšinou našich nezdarov stojí takmer vždy psychika a naše vlastné obmedzenia.

Všetkým ženám, ktoré sú na ceste za dieťatkom, prajem aby spravili ešte ten jeden krok, prelomili nedôveru a zdôverili sa pani Marcele. Pomôže vám nájsť samých seba.

Marcela odo mňa jedno obrovské ĎAKUJEM!