Fertility relaxačný víkend s Hormonálnou Jogou.

Fertility relaxačný víkend s Hormonálnou Jogou.

Pre koho je Fertility relaxačný víkend s Hormonálnom jogou:

pre ženy a páry, ktoré sa snažia o bábätko a zvažujú aj iné možnosti okrem  konzervatívnej liečby. Tu sa môžete na jednom mieste naučiť hormonálnu jogu, ktorá je vhodná aj pre začiatočníkov, môžete pochopiť ako vaša psychika súvisí s otehotnením a zároveň niečo s tým aj urobiť. Okrem toho môže byť pre vás podnetné stretnúť sa so ženami/pármi, ktoré majú podobný problém. Tiež príbehy z mojej praxe fertility koučky sú veľmi inšpiratívne.

Termín: 28.6. až 30.6. 2019

Fertility relaxačný víkend s Hormonálnou jogou plánujeme v resorte Levočská dolina. Prečo resort Levočská dolina?
Okrem toho, že sa resort nachádza v krásnom prírodnom prostredí, ktoré napomáha uvoľneniu tela aj mysle, sa v jeho okolí zrejme nachádzajú „pozitívne čakry plodnosti“ 🙂 Za posledné 2 roky sa u ich zamestnancov prejavil baby boom a na svet prišlo 5 bábätiek, ďalšie je na ceste 🙂 A nie vždy bola cesta za vysnívanými drobčekmi jednoduchá..

Tešíme sa na vás – Mgr. Marcela Korčeková, Mgr.Marcela Gaľová B.c. a resort Levočská dolina.?☀️?

Miesto: Rezort Levočská Dolina

https://www.levocskadolina.sk

Cena balíčka: 299 EUR/žena v cene sú prednášky a Hormonálna joga,

pre partnera je cena: 119 EUR (účasť na prednáškach je dobrovoľná)

Fertility relaxačný víkend zahŕňa:

  • Zoznámenie a bowling v piatok večer pre všetkých účastníkov – Mgr. Marcela Korčeková
  • Kurz Hormonálnej jogy len pre ženy pod vedením certifikovanej lektorky Mgr. Marcely Gaľovej B.c. – v sobotu a nedeľu v čase od 10:00 do 12:00 plus manuál pre cvičenie doma
  • Prednášku s Fertility koučkou Mgr. Marcelou Korčekovou v sobotu večer v rozsahu dve hodiny – pre ženy a vhodná aj pre partnerov
  • V nedeľu od 9:00 do 10:00 inšpiratívne príbehy a rozhovor s Fertility koučkou, materiál pre všetky účastníčky , účasť partnera je dobrovoľná
  • Ubytovanie na dve noci pre jednu osobu
  • Plná penzia pre jednu osobu (začiatok v piatok večerou a koniec v nedeľu obedom)
  • Welness

Pobyt je vhodný pre páry alebo aj pre ženy jednotlivo. Minimálny počet účastníkov, pri ktorom sa Fertility relaxačný víkend s Hormonálnou jogou uskutoční je 6 žien.

V čase Hormonálnej jogy, ktorá je len pre ženy, môžu páni ísť na bicykel (v rezorte je požičovňa bicyklov a môžu si ho zapožičať s 20% zľavou ako účastníci víkendového pobytu), prípadne môžu ísť na masáž (podľa cenníkových cien) alebo ísť na turistiku alebo do menšej posilovne, ktorá je v rezorte.

Hormonálna joga –  je určená len pre ženy.  Na jogu potrebujete karimatku a malý uteráčik. Naučíte sa zostavu 21 cvikov, ktoré zvládnete aj keď s cvičením nemáte predošlé skúsenosti. Manuál pre cvičenie doma je samozrejmosťou. Pomôže Vám doma zostaviť si ideálnu lekciu svojej vlastnej jógovej terapie.

Kurz vedie certifikovaná lektorka s dlhoročnými skúsenosťami – Mgr. Marcela Gaľová B. c. Každodenná prax jogy Vám pomôže zbaviť sa bolestivej menštruácie, upraviť nerovnováhu hormonálneho profilu, zlepšiť funkčnosť vaječníkov, je ideálna pre ženy ktoré majú problémy s otehotnením. 

Fertility koučing – prednáška s 1. fertility koučkou v SR Mgr. Marcelou Korčekovou. Téma bude ako si maximalizovať plodnosť a akú dôležitú úlohu tu psychika zohráva. Prednáška je vhodná pre ženy a páry.

Mgr. Marcela Korčeková je psychologička, certifikovaná koučka a zakladateľka Fertility koučingu na Slovensku. Má bohaté skúsenosti v tejto oblasti a tiež aj úspechy zo svojej praxe, ktorú založila v roku 2010. Napísala E- knihu „SPRIEVODCA PLODNOSŤOU“.

Kontakt pre informácie a rezervácie pobytu: marketing@levocskadolina.sk   Mobil: 00421/911015952

#fertilitycoaching #hormonalna joga #plodnost#vikend#relax#laska#babatko ???☀️