Radostná správa bábätko

Radostná správa bábätko

Radostná správa bábätko

Radostná správa bábätko

Mojim klientom sa narodil chlapček. Radostná správa bábätko. Veľmi sa teším, blahoželám rodičom a pripájam od klientov spätnú väzbu na ferttility koučing so mnou. Koučing absolvovali obidvaja, rozhodli sa pre skype. Pracovali sme spolu 10 týždňov, objednali si balík sedení ORCHIDEA.

Referencia od klienkty:

Skúsiť fertility coaching sme sa s partnerom rozhodli po 1,5 roku snaženia sa o bábätko. Boli sme smutní a sklamaní, že sa nám nedarí bábätko a nás priviedlo k fertility coachingu.
Vtedy sme mali za sebou všetky základné vyšetrenia a nič nenasvedčovalo tomu, že by s otehotnením mal byť nejaký problém. Napriek tomu to nešlo a tak sme začali hľadať iné možnosti pomoci k vytúženému bábätku. Možno si niekto povie, že to je dosť skoro na to, aby sme niečo riešili. Pre nás to ale bolo to najlepšie rozhodnutie.
Každým týždňom od začiatku koučingu sa naše myslenie úplne menilo. Boli sme čoraz viac pozitívnejší, spokojnejší, mali sme omnoho viac energie. Sme presvedčení o tom, že práve to nám pomohlo na našej ceste k vytúženému bábätku. Ten pocit, že nám niekto rozumie, že nie sme na to sami, že sa máme s kým o našich pocitoch porozprávať, s niekým, kto si tým sám prešiel, kto vie o čom to je.

Radostná správa bábätko

Dnes len 10 mesiacov od sedení s Marcelkou, sa tešíme tomu, že sme len tak nečakali a rozhodli sme sa vyskúšať takýto typ  pomoci. Veľkým prínosom bolo aj to, že sme sa sedení zúčastnili obaja s partnerom. Áno, náš stanovený cieľ – mať bábätko do roka, sa splnil. Dnes sa pozerám ako náš vytúžený zázrak spinká vedľa mňa a slzy šťastia sa mi tisnú do očí. Veľmi pekne ďakujeme a odporúčame všetkým fertility coaching.
Ivana (28)