Psychika a plodnosť

Psychika a plodnosť

Psychika a plodnosť

Psychika a plodnosť

Súhra medzi telom, mysľou a emóciami je dôležitá pre vaše zdravie a plodnosť. Veľa ľudí si uvedomuje, že je dôležité starať sa o svoje telo, ale len málokto si uvedomuje, že rovnako dôležité je starať sa o zdravie mysle. V prípade problémov s plodnosťou toto býva kľúčové a často na to zabúdame.

Fertility coaching

je relatívne nový koncept, poskytujem klientom prvé stretnutie zdarma a rozhodla som sa organizovať prednášky na túto tému, aby sa zvýšilo povedomie ako súvisí psychika a emócie s vašou plodnosťou a ako pozitívne nastavenie. Kľud a dostatok energie môžu zvýšiť vaše šance na tehotenstvo. Koučing je rovnocenný vzťah medzi klientom a koučom, ktorý vzniká na základe spolupráce.

Psychika a plodnosť ako to súvisí. Problém s plodnosťou spôsobuje enormný tlak na páry. Okrem toho sú reakcie žien a mužov veľmi odlišné. Muži väčšinou nerozprávajú o emocionálnych veciach. Ženy sa musia vyrovnať s vlastnými reakciami na túto situáciu. Väčšinou prežívajú v súvislosti s neplodnosťou negatívne emócie ako sú – plač, hnev, smútok, sklamanie, bezmocnosť, nespravodlivosť, závisť.

Okrem toho téma neplodnosť zasahuje aj do sociálnej oblasti. Teda status, ktorý máte ak máte partnera a zatiaľ ešte nie ste tehotná a nemáte dieťa. Okolie to začne zaujímať a začnú vás otravovať otázkami typu: „Kedy budete mať dieťa? Prečo ešte nie si tehotná? Na čo ešte čakáš? Máš niečo nové?“ Táto rovina opäť spôsobuje emocionálnu bolesť, bezradnosť, hnev. Žena, ktorá túži po dieťati nevie ako má odpovedať na tieto otázky a okrem toho ju zraňujú. Všetkým preto odporúčam nepýtajte sa otázky tohto typu! Ide o súkromnú a intímnu tému! Ďakujem!

Pre všetkých, ktorí túžia po dieťati je tu fertility coaching.

Ak chcete vedieť ako sa starať o zdravie svojej mysle a tým si zvýšiť šance na tehotenstvo, rezervujte si lístok na prednášku TU: https://tickpo.sk/…/prednaska-cesta-za-dietatom-ako-na-to-2…

ALEBO

Dohodnite si so mnou prvé nezáväzné stretnutie zdarma!

Teším sa na vás!