Plodnosť – príbeh klientky

Plodnosť – príbeh klientky

Plodnosť -príbeh klientky

Plodnosť -príbeh klientky

Plodnosť – príbeh klientky pridávam pre inšpiráciu všetkých žien, ktoré zatiaľ márne túžia po bábätku.

Klientka chce zostať v úplnej anonymite a preto neudávať žiadne bližšie parametre, vek, krstné meno a ani obdobie, kedy sa snažila o tehotenstvo.

ĎAKUJEM a vážim si jej rozhodnutie aspoň takto zverejniť jej príbeh a podporiť ostatné ženy, ktoré majú problém otehotnieť.

Plodnosť -príbeh klientky

Marcela rada inšpirujem mojim príbehom. Ďakujem za možnosť ostať v anonymite, využijem ju. Takže pre všetky ženy, ktoré ešte len čakajú na svoj poklad pridávam môj príbeh.

Cesta plodnosti

Moja cesta bola veľmi dlhá, trvala rovných 10 rokov. Vyskúšala som naozaj všetko. Klasickú medicínu – v centrách asistovanej reprodukcie som bola VIP klient, nie prístupom, ale skôr časom a množstvom peňazí, ktoré sme do liečby dali, Okrem toho som cvičila Mojžišovej cviky, jogu, absolvovala som akupunktúru, homeopatiu. Navštívila som aj známych liečiteľov a hlavne som stále hľadala, čo by mohlo zabrať.

Stres

Množstvo tlaku a napätia sa v mojom tele postupne hromadilo, až som vážne ochorela, nevedela som vyzdravieť a obyčajná viróza sa premenila na nočnú moru. Vtedy mi moja lekárka povedala, že ide o psychické vyčerpanie a stres, ktorý to komplikuje. Spýtala sa ma, či ma niečo trápi. Bolo to presne 7 rok snaženia sa o bábätko.  Otázka padla na úrodnú pôdu a ja som spustila lavínu emócií. Poradila mi nájsť si psychologičku a riešiť to s ňou.

Fertility coaching

Začala som pátrať na internete a natrafila som na fertility coaching. Hneď som sa objednala. Už prvé stretnutia bolo balzam na moju ubolenú dušu. S Marcelou sme sa stretávali dlho, chodila som k nej pol roka. Bolo to najlepšie rozhodnutie môjho života. Bolo toho naozaj veľa, čo som si naukladala do hlavy, do duše a do tela. Všetko sme to spolu čistili. Najlepšia investícia v mojom živote. Dnes som šťastná žena aj matka dvoch detí.

Úspech

Pre lekárov a všetkých to bol zázrak, pretože som otehotnela prirodzene. Verdikt znel, že to z hľadiska medicíny nie je možné.

Chcem povzbudiť všetky ženy, ktoré nemôžu otehotnieť , aby sa nevzdali a boli trpezlivé. Dať to sama je nesmierne ťažké.

Pre mňa bola Marcela tá najlepšia pomoc a investícia života.

ĎAKUJEM!