Petra (32)

Petra (32)

Referencia

Petra (32) referencia

Petra (32) S manželom sa snažíme o dieťatko už 3 rok.

Po jednom neúspešnom IVF prišla radosť z toho druhého úspešného. Avšak táto radosť netrvala dlho. V 17. týždni sme o naše vytúžené bábätko prišli. Bola to neskutočná bolesť v duši, sklamanie, pocit zlyhania ako ženy.

Cítila som sa unavená, smutná a neustále som si opakovala, že toto už nikdy nepostúpim. Moja bolesť bola veľmi silná. Až som objavila článok o fertility coachingu a Marcelke. Najprv som si myslela, že náš problém zvládnem aj sama, ale nedarilo sa. Preto som o pomoc poprosila Marcelu. Už po našom prvom stretnutí som odchádzala s úsmevom na tvári. Trvalo síce len krátko, ale dodalo mi toľko energie až som tomu neverila. Odchádzala som s vedomím, že naše stretnutia sa tu nekončia.

Petra (32)

Na každé jedno stretnutie som sa tešila. Marcelka ma naučila ako mať rada samu seba. Dobíjala som  energiu  a zo dňa na deň som sa cítila lepšie.

Momentálne som na tom tak, že s manželom zvažujeme 3. pokus IVF. A ak sa preň rozhodneme, bude to aj vďaka Marcelke, pretože práve ona ma naučila nevzdávať sa a ísť ďalej. Stanoviť si svoje ciele a ísť za nimi. Mojím cieľom je okrem iného otehotnieť a porodiť zdravého človiečika, ktorý nám bude robiť radosť. Verím, že sa nám to podarí a budeme ďalšími šťastnými rodičmi na jej zozname.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať za každé jedno stretnutie, za jej podporu a pochopenie, za slová povzbudenia a za navrátenie dôvery v samu seba. Marcelka, ako ste mi pomohli sa slovami vyjadriť nedá, ale predsa slovko ĎAKUJEM je pre Vás zaslúžené.