Petra (28)

Petra (28)

Referencia

Moja cesta k tehotenstvu nebola práve najľahšia. Po vyše 2 a pol rokoch snaženia nám lekári jednoznačne odporučili umele oplodnenie, ktoré sme aj podstúpili. Žiaľ, neúspešne. Keď mi bolo najťažšie, spomenula som si na rozhovor, kde som sa o fertility coaching dozvedela dávnejšie a okamžite som Marcelku kontaktovala. Už v ten večer som si líhala pokojnejšia vediac, že toto je presne to, čo potrebujem.

Prešla som si sedeniami s Marcelkou, pričom po každom jednom som odchádzala akási ľahšia a vyrovnanejšia. Sama by som nepovedala, ako dobre na mňa vplývali systematické sedenia a vnútorne upratovanie.

Paralelne so sedeniami som absolvovala aj druhy embryotransfer, ktorý bol spočiatku úspešný. O pár dní som sa  dozvedela, že sa to nepodarilo. Som presvedčená, že práve vďaka koucingu som nedovolila, aby ma to prevalcovalo.  Nebolo práve najľahšie. ale zvládli sme to.

Po určitej dobe a naplánovanej dovolenke som sa mala znovu hlásiť na klinike, aby sme to skúsili do tretice. A veruže som sa na kliniku aj hlásila,  Tentokrát s tým, aby mi potvrdili, že som tehotná. Otehotnela som úplne prirodzene. Dnes už máme chlapčeka!

Veľké ďakujem patrí právom Marcelke, ktorej práca a prístup ma nemalú mieru na tomto zázraku. Každému, kto si prechádza niečím podobným, odporúčam fertility couching všetkými desiatimi! Môžete rovnako ako ja, iba získať.! Ešte raz ďakujem!