Petra (24)

Petra (24)

Petra (24)

Referencia

Petra (24) Ahoj,  pre tie, ktoré uvažujú o tom, že by chceli urobiť niečo so svojou nesmiernou túžbou po dieťati je fertility coaching to pravé.

Perta (24) Liečba

S manželom sa snažíme o dieťa približne tri roky. Podstúpili sme jedno neúspešné IVF. Každá žena, ktorá si týmto prešla vie, že je to neskutočná bolesť v duši, frustrácia, strach a neistota. Sama som sa pokúšala o pomoc samej sebe ale nedarilo sa. Všetky tieto moje pocity ovplyvnili moju prácu, môj súkromný život. Začala som mať pocit, že nie je východiska, že už to takto zostane navždy. A práve vtedy som si prečítala článok v „Mama a ja“ o fertility coaching.

Potrebovala som pomoc a táto mi prišla najvhodnejšia. Na začiatku som nevedela čo to znamená a hlavne čo by ma tak mohlo na koučingu čakať. Dohodla som si prvú hodinu a už na nej a po nej som vedela, že je to to pravé. P. Korčeková ma nabila toľkou pozitívnou energiou, že som ju nevedela spracovať ešte týždeň.

Petra (24)Fertility coaching

Bolo to niečo úžasné. Naše stretnutia boli pre mňa vždy povzbudzujúce, energetizujúce. Naučila som sa pomenovať strach, naučila som sa s ním pracovať a pracovať s emóciami. Ale najúžasnejšie je, že poviete svoje najtajnejšie pocity niekomu kto si prežil tým istým, cítil tie isté pocity a bojoval s nimi a chápal ma. I keď môj koučing trval trošku kratšie ako je zvykom, zmenu si všimol aj môj manžel a zmenilo sa naše myslenie a chápanie. Chcem sa týmto za seba a aj za môjho manžela poďakovať p. Korčekovej, že ma naučila priznať si strach, pracovať s ním. Brať svoju túžbu ako niečo prirodzené a nehanbiť sa povedať, že závidím svojim kamarátkam ich deti, ale viem sa s tým vyrovnať. Ale hlavne chcem poďakovať za to, že ma naučila: Myslieť pozitívne a žiť pozitívne pre svoje dieťa.

ĎAKUJEM a Odporúčam!
Tak dámy, tie, ktoré váhate, vyskúšajte a neoľutujete.