10 rokov Fertility coaching

10 rokov Fertility coaching

Oslavujeme 10 rokov

 10 rokov Fertility coachingu

Oslavujeme 10 rokov Fertility coaching.V septembri 2010 som založila FertilityCoaching (FC) ako prvá na Slovensku.

Som vďačná za všetky tie roky s vami. Som vďačná za vašu dôveru a ochotu meniť svoj pohľad na tému „plodnosť“.  Vďačná som aj za vašu ochotu pracovať na  svojich postojoch, meniť veci vo svoj prospech a hľadať zdroje optimizmu a viery.

Za 10 rokov Fertility coaching sa nám spolu podarili aj mnohé zázraky a hlavne mnohé z vás našli opäť samé seba. Zatiaľ viem o 74 detičkách, ktoré sa narodili aj vďaka FC. Ďalšie sú na ceste, zatiaľ viem o 8 tehotenstvách za tento rok.  Veľmi ma to teší. Hlavne ma teší, že ženy a páry radi chodia ku mne na koučing.  Spolu sme si užili aj veľa srandy. Vždy sa nám podarí zlepšiť pohľad na situáciu, ktorá je psychicky náročná pre každého zúčastneného. FC nie je len o tehotenstve a materstve, ale najmä o vás, o vašom psychickom a fyzickom zdraví, nadhľade, optimizme a pozitívnom nastavení. Píšete mi, že toto sa vám darí a potom už aj dieťa ide ľahšie. 

E – knihy

V roku 2016 som na základe vlastnej skúsenosti s témou a vašich skúseností napísala E – knihu „SPRIEVODCA PLODNOSŤOU“, ktorú si môžete zakúpiť na tejto web stránke. Od roku 2019 si ju môžete zakúpiť už aj v Martinuse ako E- knihu. Dnes oslavujeme 10 rokov Fertility coaching. 

V roku 2020 som konečne splnila svoj cieľ a pozbierala príbehy, niektorých mojich klientov. Napísala pokračovanie pod názvom „SPRIEVODCA PLODNOSŤOU – Inšpiratívne príbehy“. Táto E -kniha je aktuálne prístupná zdarma pre všetkých, ktorých sa téma týka. Verím, že budúci rok v lete bude na trhu možno aj v tlačenej forme.

Podarilo sa za ten čas usporiadať prednášky na tému „Cesta za dieťaťom – ako na to“. Prednášky som začala robiť v roku 2018, verím, že opäť budeme spolu na prednáškach, keď sa situácia zlepší. Okrem tejto témy sa venujem aj téme sebavedomie, ktoré veľmi súvisí s témou .

10 rokov Fertility coaching

Moje poďakovanie patrím aj médiám, ktoré o mojej práci  informovali verejnosť a tak pomohli mnohým ženám dozvedieť sa o tejto možnosti. Na internete nájdete dosť informácii a článkov o FC.  Za toto som veľmi vďačná. 

Teším sa na ďalšie plodné spolupráce!