Oslava fertility coaching

Oslava fertility coaching

Oslava fertility coachingu

Oslava fertility coaching

Oslava fertility coaching

Oslavujeme 8. výročie od založenia Fertility coachingu. Za ten čas sa narodilo 62 detí – to je počet, o ktorom viem a verím, že ich aj viac. Mnohým ženám som pomohla prekonať stres, obavy, smútok z „neplodnosti“ a nastaviť si iný uhol pohľadu. Zažili sme spolu veľa radosti, smiechu, ale aj sĺz a smútku.

Teším sa, že fertility coaching je tu pre vás už 8 rokov. Ďakujem za vašu priazeň a dôveru. Vážim si to. Podarili sa nám spolu skvelé veci, prednášky, E -kniha Sprievodca plodnosťou. Od koučovali sme veľa žien a niekoľko párov. Všetky vaše úspechy ma tešia a sú pre mňa motivácia pokračovať vo svojej práci.

Oslava fertility coaching, ktorý som založila v roku 2010. na základe vlastnej skúsenosti, rozumiem nádeji a snom každej ženy mať svoju rodinu. Verím, že ženské telo reaguje na spôsob myslenia, cítenia a konania ženy. Každá žena má v sebe kľúč k plodnosti. Pomáham svojim klientom identifikovať a pracovať so strachom, limitovaným myslením a presvedčeniam, ktoré súvisia s plodnosťou. Pomáham ženám vybudovať si seba – dôveru a seba – lásku.

Môj vnútorný záväzok je vzdelávať, podporovať, inšpirovať ženy na ceste za svojím bábätkom. Osobne verím v zázraky a ľudský život považujem za jeden zo zázrakov.

Každý ľudský život je dôležitý. Je dôležité ako ho človek prežije. Ako využije čas, ktorý na tejto zemi má. Radosť zo života je nevyhnutná. Život je dar. Rozhodnutie ako ho využiť je na každom z nás. Som tu pre vás, aby som vám pomohla nájsť to správne riešenie pre vás. Podporila vás na vašej ceste.

Budúci týždeň mám narodeniny, takže oslavujem aj súkromne. Preto som sa rozhodla do konca augusta poskytnúť 10% zľavu na balík stretnutí ORCHIDEA – ide o 10 stretnutí so mnou osobne alebo cez skype.

Zľava platí pre tých, ktorí si tento balík zakúpia do konca augusta.

Teším sa na spoluprácu!