Natália (34)

Natália (34)

Natália (34) RADOSŤ

Natália (34)

Referencia

Myslím si, že fertility koučing bol začiatkom mojej transformácie, prvý krok k veľkej zmene.

Začala som sa starať o svoje telo, emócie a svoje šťastie. Nemám ešte dieťa, ale pochopila som, že nemusím mať dieťa na to, aby som bola v živote šťastná. Som vďačná za to, čo mám, získala som viac sebavedomia, viac úcty k životu a svojmu okoliu. Vyrovnala som sa s otázkami typu:“ Prečo ešte nemáte dieťa?“ Získala som nadhľad a pokoj, nebolo to hneď. Pekne postupne krok za krokom.

Naučila som sa, že robiť veci, ktoré mi robia radosť je DOSŤ a stačí mi to!  Život nie je len o práci a tom, čo musíme urobiť. Život nám ponúka oveľa viac a ja si to teraz vychutnávam spolu s mojím manželom. Obaja sme vďační môjmu rozhodnutiu spolupracovať s Marcelou a pracovať na sebe. Veľa sme získali. Dnes sú naše dni plné radosti a smiechu, vážime si jeden druhého a podporujeme sa oveľa viac ako predtým. Môj muž na koučing nechodil, ale intenzívne vnímal moju zmenu k lepšiemu a veľa sme sa rozprávali o tom, čo na koučingu prebiehalo.

Neplodnosť je transformatívny proces. Myslíme si, že cieľom je dieťa, ale cieľ je oveľa väčší ako to. Je veľmi potrebné si toto uvedomiť a byť tomu otvorená.

Myslím si, že koučing je veľmi nápomocný a odporúčam ho každej žene, ktorá je v procese liečby neplodnosti alebo sa jej nedarí otehotnieť.  Sme veľmi vďační Marcele za jej empatický prístup, pomoc a lásku, s ktorou túto prácu robí. Nám pomohla zmeniť život k lepšiemu a tešiť sa zo všetkého, čo nám tento svet poskytuje.

Veľmi dôležité je aj to, že som sa naučila dôverovať sebe a počúvať svoju intuíciu. Viem konečne povedať nie, ak to nerezonuje s mojím vnútrom. Odporúčam fertility coaching vrele každej žene, ktoré sa snaží otehotnieť.

Natália (34)

ZA NÁS VEĽKÉ ĎAKUJEME!