Úspechy trochu emotívne

Úspechy trochu emotívne

Úspech trochu emotívne

Úspechy trochu emotívne

Úspechy trochu emotívne, pozerám si fotky detičiek, ktoré mi moje klientky zaslali na mail a neubránim sa dojatiu. Nádherné , šťastné a rozkošné bábätká sú to.

Vždy ma poteší, keď mi klientka napíše, že  som prispela k jej vytúženému bábätku.

Ak ste aj Vy moja bývalá klientka a ešte ste mi nedali vedieť, že aj vám sa podarilo otehotnieť, veľmi sa poteším, keď mi napíšete na mail alebo tu do súkromnej správy a pošlete fotku svojej ratolesti. Fotky sú len pre mňa – rešpektujem súkromie mojich klientov.

Ak máte problém otehotnieť a psychika vám dáva zabrať, napíšte mi svoj príbeh a dohodneme si prvé nezáväzné stretnutie. Vianoce sa blížia a preto sa  ešte pred nimi pozitívne nalaďte a zmeňte  uhoľ pohľadu na svoju životnú situáciu.

Úspechy trochu emotívne

Vyhľadať pomoc, keď sa cítime nešťastní, negatívni a všetko je ináč ako si prajeme, je otázka sily a nie slabosti!

Vážim si podporu a ďakovné slová mojich klientov, ktoré mi pomáhajú v mojej praxi. Klientky boli ochotné podeliť sa o svoje príbehy v TV, časopisoch, rozhlase a to pomohlo nám všetkým. Hlavne pomaly, ale isto búrame predsudky a tabu v téme „neplodnosti“.

Prvé stretnutie so mnou je zdarma a nezáväzné. Prečo? Pretože naša spolupráca je o dôvere. Každá z vás potrebuje dôverovať mne, ale aj sama sebe. Úprimnosť je tu kľúčová a ak je to pre vás nepredstaviteľné, hovoriť úprimne o sebe a svojich pocitov, potom to nie je tá správna cesta pre vás. Možno je to dočasné a vy dozrejete a naše cesty sa spoja neskôr.

Na základe zahraničných štúdii, mojich pozorovaní a poznatkov a aj vlastnej skúsenosti chápem problém „plodnosti“ ako komplexný problém. Oblasť psychického prežívania sa stále podceňuje. To bola aj moja motivácia otvoriť aj túto tému a výsledkami svojej práce neustále dokazujem, že psychická pohoda je pre plodnosť veľmi dôležitá.

Teším sa na spoluprácu s vami a želám vám plodný život!