Nádej a plodnosť

Nádej a plodnosť

Nádej a plodnosť

Nádej a plodnosť

Nádej a plodnosť spolu súvisia. Moje klientky fertility coachingu mi často hovoria, že majú strach uveriť, že by mohli otehotnieť. Boja sa dúfať, aby neboli ešte viac sklamané.

Máte to tak isto? Rezonuje táto veta s aj s vami?

Veríte, že ak si dovolíte veriť tomu, že otehotniete prinesie vám to krutú daň v podobe neúspechu a zlyhania? Bojíte sa toho, že nádej vyvolá u vás ešte väčšie sklamanie, keď vaše IVF zlyhá alebo opäť neotehotniete v tomto cykle?

Vždy inšpirujem klietky pozerať sa na to z iného uhla pohľadu. Inšpirujem ich, aby verili a obnovili nádej v seba, svoje telo a úspešné tehotenstvo.

Viera v seba a svoje telo je kľúčová. Mnohé z vás stratili sebavedomie a seba lásku v priebehu cesty za dieťaťom. Niektoré už predtým!

Nádej a plodnosť

spolu úzko súvisí. Fertility coaching vás nasmeruje smerom k nádeji, pozitívnemu nastaveniu a energii.

Manažujte svoje sklamanie

Mojim klientom často hovorím, že sklamanie bude rovnaké, či dúfate v tehotenstvo alebo nie. Ak si nastavíte pozitívne vnímanie a obnovíte nádej a vieru v seba, budete tie týždne čakania šťastnejšie. Vždy je to lepšie ako keby ste boli smutné, nešťastné.

Hovorím, že to funguje a mám to aj v praxi odskúšané. Majte nádej v srdci a pomôžete tak svojej plodnosti.

Tak to skúste a začnite už dnes. Dovoľte si byť pozitívne naladené a zahoďte to staré negatívne vnímanie. Čo môžete stratiť?

Pre väčší úspech a obnovenie nádeje ma kontaktujte.

Potrebujete obnoviť nádej? Tak neváhajte a kontaktujte ma!

Prvé stretnutie nezáväzné a zdarma!

Bratislava osobne, skype celý svet.