Nádej a inšpirácia

Nádej a inšpirácia

Nádej a inšpirácia

Nádej a inšpirácia

Dnes sa môj deň začal výzvou. Úloha znela napísať za čo som dnes vďačná. Prvé mi napadlo, že za skvelých ľudí v mojom okolí. Podelila som sa o to s ostatnými a potom to prišlo. Vlna smútku a bezmocnosti.

Vždy klientom hovorím pustite to, vyplačte sa, bude vám lepšie. Tak dnes som to pustila ja, slzy išli od srdca. Prišlo mi ľúto, že nemôžem byť s ľuďmi, ktorých mam rada, že môžem pracovať cez skype. Neviem, čo bude, ale jedno mi z tých sĺz , ktoré sa valili vzišlo – ZVLÁDNEME TO. Všetci spolu a každý sám za seba.

Som hrdá, že mám okolo seba tak skvelých ľudí. Každý z nás má strach z neznámeho a nevie, čo ho čaká. My sme sa zomkli a ľudia šijú rúška, uvedomili sme si, že keď ich budeme nosiť, budem chrániť seba aj okolie. Vážime si prácu sestier, lekárov, predavačov a všetkých, ktorí sú v prvej línii a všetci sa snažíme nejako pomôcť. Toto je na tom skvelé a toto nám môže pomôcť. Pretože svet sa mení a už nikdy nebude ako predtým. Bude lepší, keď to pochopíme ako lekciu.

Moja lekcia prišla dnes celkom nečakane, mám strach, ale napriek tomu idem ďalej. Ak máte strach aj vy a neviete si poradiť, zavolajte mi, napíšte! Môžem vás inšpirovať! Ponúkam to zo srdca❤️ a rada. Vždy príde nádej a inšpirácia, keď sa sústredíte na to pozitívne.

Prišiel čas zozbierať príbehy mojich klientov a napísať ich do novej knihy, ktorá sa bude volať – Sprievodca plodnosťou – Inšpiratívne príbehy.

Idem na to! Verím, že mi moje bývalé klientky pomôžu a spolu to poskytneme ženám na ceste za dieťaťom ako inšpiráciu. Teším sa na to. Držíme si palce! Môj firemný záväzok konečne dotiahnem do úspešného konca, ak mi pomôžete.

Majte inšpiratívny a tvorivý deň a všetkým vám zo srdca ĎAKUJEM.