Marta (32)

Marta (32)

Marta (32)

Referencia

Marta (32) referencia

Aj ja by som sa chcela podeliť s vami o skúsenosti s  fertility coaching u pani Marcely.

Musím povedať, že k Fertility coaching som sa dostala úplnou náhodou. Tiež som jedna z tých, ku ktorej všetko po čom najviac túži prichádza veľmi ťažko.  Jedno z toho je aj vytúžené bábätko. Považovala som sa však za silnú a odhodlanú ženu. Nevzdávam sa napriek všetkým prekážkam.
Po absolvovaní 4 IVF bezúspešne, kedy bolo sklamanie a beznádej už nezvládnuteľná, zistila som, že tentoraz si už sama nepomôžem.
Spomenula som si na priateľku, ktorá mi raz dala tip na článok v časopise o Fertility coaching. A tak som sa skontaktovala s pani Marcelou a začali sme spolupracovať.
Priznám sa, že  som vôbec nečakala, že toto by mohlo byt práve to čo mi pomôže. Mám veľmi veľa priateľov. Rodinu, ktorá vždy stála pri mne. Snažili sa mi všemožne pomôcť, rozprávať so mnou, analyzovať, hľadat príčiny.  Problém bol v tom, že oni nemohli plne chápať to, čím som prechádzala.
V stretnutiach s pani Marcelou som hľadala hlavne možnosť porozprávať sa s niekým kto  si prešiel tým istým a ešte horším ako ja.  Naše stretnutia najskôr boli plne slz. Vylievala som štvorročný smútok, strach, frustráciu, obavy, hnev, beznádej, negativizmus, skepsu.
Pani Marcela mi pomohla stanoviť môj ciel/e a  jednotlivé méty ktoré ma k nemu dovedú. A neboli to žiadne zaručené recepty alebo  miliónové rady. Jednoducho mi pomohla začať vnímať samu seba.  Nielen cez tú  jedinú  myšlienku, ktorou som žila (a ani som si to vtedy neuvedomovala). Prišla som na to, že všetko čo robím, nerobím vôbec pre seba, ale len pre myšlienku otehotnieť. A tak som začala vďaka Marcele existovať JA.

Marta (32)

Radosť a nádej

Pomohla mi zistiť, čo ma baví.  Z čoho mám radosť, kedy som šťastná. Z čoho mam ozajstný strach a ako ho vymeniť za nádej. Vďaka nej som zistila, čo všetko je vlastne v mojich silách a koľko veľa vecí dokážem ovplyvniť sama !  A tak čas plynul. Začala som sa  cítiť úplne oslobodená.  Opäť som sa začala tešiť zo života a veriť, že svoj ciel dosiahnem.

Úspech

Prešli asi 3 mesiace od nášho prvého stretnutia. Ja dnes čakám naše prvé bábätko! Po 4 rokoch márnych pokusov,  lekárov, to prišlo samé. Ako blesk z jasného neba. Som nesmierne šťastná a zároveň opatrná, Ešte je pred nami ďaleká cesta. Prvé 4 méty, ktoré sme si stanovili sú úspešne za mnou. Čoskoro ma čaká ďalšia a ďalšia.
Držte nám palce!  Verím, že práve stretnutie s pani Marcelou bolo prelomovým a najmä  s jej pomocou a vierou vo mňa som dosiahla už 4 mesiac svojho vytúženého cieľa!  Zatiaľ vyzerá, že je všetko v poriadku a verím, že to tak ostane.
Ďakujem Marcela!
Marta má dve deti.