Mária (39)

Mária (39)

Mária (39)

Referencia

Mária (39) Srdečne odporúčam Fertility koučing s Marcelou.

Moja skúsenosť  s koučingom nebola prvá, v rámci firemnej kultúry sa pravidelne koučujem už niekoľko rokov. Napriek tomu som sa rozhodla zamerať svoj koučing na problém s plodnosťou a našla som cez internet FertilityCoaching.

Už prvé sedenie mi bolo jasné, že som tu správne, konečne niekto kto  mi nielen rozumie, ale vie s mojou témou pohnúť a inšpirovať ma. Na každé sedenie som chodila s radosťou a môj život bol stále lepší, menila som svoj postoj k téme a problému, čerpala energiu. Stretávali sme sa vyše troch mesiacov, každým týždňom rástla moja viera a nádej, že sa stanem matkou.

Pred tým ako som sa ku koučingu dostala som sa  5 rokov snažila otehotnieť. Vyskúšala som toho veľa, lekárov, cvičenia, fyzioterapiu, homeopatiu, čínsku medicínu. Podstúpili sme IVF, každý neúspech ma valcoval, frustroval a bolel.

Dnes som tehotná, už 4-tý mesiac. Otehotnela som spontánne, po roku od nášho koučingu, presne ako som si to v cieľoch nastavila. Marcela ďakujem!!!! Všetkým vrele odporúčam fertility koučing, práca s Marcelou je plná energie a radosti. Teším sa na naše bábätko, držte nám palce!

Klientke sa narodila dcéra.