Máj 2020 – krásne správy

Máj 2020 – krásne správy

Máj 2020 – krásne správy

Máj 2020 - krásne správy

Do konca mája 2020 je na balík ORCHIDEA 10% zľava, pretože je to mesiac lásky a samých skvelých správ.

Tento mesiac prišli správy o 4 nových tehotenstvách a jednom bábätku, ktoré sa narodilo klientke tento rok – chlapček.

Máj 2020 – krásna správa

Píšem Vám lebo sa chcem poďakovať za podporu v čase keď sme sa snažili o bábätko a nešlo to. Stretnutia s Vami som mala v októbri/novembri  2019 a v januári sme sa dozvedeli, že čakáme bábo. Píšem Vám, lebo mám veľkú radosť a vždy ste mi na stretnutiach hovorili, že radosť treba zdieľať a osláviť. Tak my oslavujeme a zdieľame túto krásnu správu s Vami.

Pamätám si ako ste sa ma pýtali kedy si myslím, že sa nám podarí otehotnieť a moja odpoveď bola leto 2020. Vtedy ste mi povedali, že to je neskoro a že Vy tipujete začiatok roka. Tak aj bolo. Ja som mala hlavne ten problém so švagrinou a sestrou (v tom čase sa im narodili deti), ktoré ma veľmi nechápali. Obviňovala som seba, že sa s nimi neviem tak tešiť ako si to oni predstavovali. Bola som z toho smutná a nešťastná. Nikto ma nechápal. Pochopenie a povzbudenie som našla až u vás. Povedali ste mi, že podobne to prežíva väčšina žien, ktoré majú problém otehotnieť. Musím povedať, že to ma veľmi ukľudnilo. Dodalo mi to sebaistotu a odvahu otvorene vyjadriť, čo cítim.

Po stretnutiach s Vami som sa nejako presvedčila, že to tak nie je a že si nič nebudem vyčítať ohľadom nich. Nejako sme s manželom nastavili viac sami na seba, napríklad sme vynechali Vianoce s rodinou.  Urobili sme si sami pokojné sviatky, čo asi tiež pomohlo. Okrem toho som pravidelne cvičila hormonálnu jogu a dodržiavala tu stravu, ktorú mi poradil jeden odborník .

Tak myslím, že všetko z toho malo zmysel, ale môjmu mysleniu ste pomohli hlavne VY. Ďakujem Vám veľmi veľmi pekne! „

Ďakujem – Máj 2020 – krásne správy!