Kurzy sebavedomie

Kurzy sebavedomie

Kurzy sebavedomie

Kurzy sebavedomie

Fertility coaching

Ako psychologička pracujem už dlhé roky. Súkromnú  prax kouč-ky som začala v roku 2010 a to na Slovensku v úplne novej a neprebádanej oblasti – fertility.  Alebo povedzme si to po Slovensky v oblasti plodnosti. O motivácii k tejto téme všade píšem a rozprávam, takže len stručne. Viedli ma k tomu – vlastná skúsenosť, zahraničné výskumu a dnes už aj vlastné veľké úspechy v tejto téme – spokojné mamičky a tehotné ženy.

Svoju prácu naozaj milujem a robím ju s radosťou a nadšením. Moji klienti to vedia a oceňujú a myslím si, že aj preto sú výsledky také skvelé. Za tých už 7 rokov som sa stretla s mnohými úžasnými, múdrymi, vyspelými ľuďmi.  Vážim si ich a oceňujem ich odvahu.

Téma sebavedomie

Paradoxné však na tom všetkom je, že napriek tomu, že reálne títo ľudia, prevažne to boli ženy, si neboli vedomí tej svojej jedinečnosti a výnimočnosti a často mi hovorili, že naše koučovanie im pomohlo vybudovať si sebavedomie, seba úctu a seba lásku. Pretože k tomu a aj vnútornej spokojnosti a harmónií má koučing klientov priviesť.

Kurzy sebavedomie

Začalo mi to vŕtať hlavou a uvedomila som si, že aj v mojom okolí je množstvo žien/ ľudí, ktorí majú problém povedať o sebe to pozitívne a vnímajú intenzívne to negatívne a to im vytvára pocity nedostatočnosti, nespokojnosti a vedie to k rôznym problémom v živote – od vnútorných konfliktov až po trému vystupovať na verejnosti.

Rozhodla som sa , že ponúknem širšej verejnosti niečo, čo by im pomohlo nadviazať so sebou pozitívny vzťah a ukotviť sa tak lepšie v svojom živote. Predstavujem si, že keď čím viac ľudí pochopí, že seba úcta a seba láska sú vlastne dôležité pre „správne“ fungovanie, začneme „správane“ fungovať aj medzi sebou a prinesie to veľa dobrého do našich životov.

Teším sa na vás!

S láskou,

Marcela