Katarína (29)

Katarína (29)

Referencia

O Fertility koučingu

Katarína (29) som sa dozvedela náhodou, keď som na internete objavila Marcelkinu web stránku. Po prečítaní prvých riadkov ma FC a zvlášť Marcelkine slová oslovili. No aj tak som potom ešte dlho váhala, či to skúsim alebo nie. Vtedy som si nevedela predstaviť, ako mi môže pomôcť to, že budem znova niekomu rozprávať o tom, ako veľmi túžim po dieťatku. A ono stále neprichádza, keď už len pri tejto myšlienke sa mi vždy tlačili slzy do očí.

Obavy

Teraz som však veľmi rada, že som sa rozhodla Marcelku osloviť.  Stretnutia s ňou neboli vôbec také bolestivé, ako som čakala, boli pre mňa veľmi povzbudzujúce a plné pozitívnej energie. Vrátila mi nádej, ktorú som už postupne začínala strácať. Ukázala mi, že všetko vo svojom živote mám vo svojich rukách, že si sama vyberám cestu, ktorou chcem ísť. A napriek tomu, že cesta za bábätkom môže byť dlhá a náročná, nemusí byť taká bolestivá a plná sĺz ako doteraz. Uvedomila som si, ako sa náš život zmenil, od kedy sme sa rozhodli mať dieťa, všetky rozhodnutia a plány boli zrazu podmienené otázkou: „čo ak to teraz už vyjde“.

Energia

Vďaka Marcelke som však pochopila, že práve toto mi uberá silu a energiu, ktorá je potrebná na to, aby som mohla mať zdravé dieťa. Dnes už viem, že najlepšie čo môžem pre svoje dieťatko urobiť už teraz, je užívať si život, vrátiť sa k svojim záľubám a robiť veci, ktoré ma robia šťastnou a dodávajú mi energiu. Pretože, len ak budem šťastná ja, bude šťastné aj moje dieťa, ktoré verím, že príde už čoskoro.

Fertility coaching s Marcelkou by som odporučila naozaj každému, kto práve prechádza dlhou cestou za vytúženým bábätkom.

Marcelkina pomoc je na tejto ceste neoceniteľná a patrí jej za ňu moje veľké ĎAKUJEM.

Katke sa narodil chlapček.