Katarína (27)

Katarína (27)

Katarína (27)

Referencia

Katarína (27) O fertillity koučingu som sa dozvedela na jednej prednáške o dôležitosti prípravy na tehotenstvo. Vtedy to bolo viac než 2 roky čo sme sa snažili o bábätko. Váhala som zhruba pol roka či to vyskúšam alebo nie. Mala som prelúskanú celú stránku o Fertility koučingu, všetky články, odporúčania no napriek tomu som mala strach. Po veľkom sklamaní z prístupu lekárov v jednom z centier asistovanej reprodukcii som si povedala DOSŤ.

Katarína (27)

Začala som s FC. Vnútorne som niekde hlboko v sebe tušila, že naším problémom je psychika. Koučing s Marcelkou mi to len potvrdzoval, akoby vo mne vybuchla sopka. Všetky tie negatívne emócie hnev, smútok, závisť, beznádej, strach…, ktorými som sa doslova sabotovala, sa dostali na povrch. Cítila som sa zmätená a nervózna vôbec som nechápala čo sa deje. Podstatou bolo, že som si ich začala uvedomovať, precítila som ich a pochopila, že sú úplne prirodzené len si ich treba priznať. Po tomto zlome som sa začala cítiť ako znovuzrodená, akoby sa mi podarilo vystúpiť z toho neustáleho točenia sa v jednom kruhu, keď som samu seba každý mesiac tlačila do kúta „buď teraz alebo nikdy“. Všetky tie zlé emócie sa mi podarilo obrátiť na pozitívne.

Objavila som, že aj napriek tomu, že nemáme bábätko môžeme byť šťastní a užívať si svoj život plnými dúškami. Vďaka Marcelke som našla svoje stratené záľuby. Naučila som sa pozitívne myslieť, byť trpezlivou a objavila som svoj zdroj energie. Pozerám sa na seba z nadhľadu a preto sa cítim tak dobre ako ešte nikdy predtým. Pochopila som, že sme plodný pár. A viem, že v najbližšej dobe sa nám splní aj náš sen o bábätku.

Katarína (27)

Marcelke patrí obrovské ĎAKUJEM, ktoré sa nedá vyjadriť slovami. Vnímam ju ako človeka, ktorý má na tomto svete obrovské poslanie z nebies. Všetkým, ktorí majú problém s plodnosťou odporúčam fertility koučing.

Katarína má syna. Otehotnela do dvoch rokov od našich sedení.