Fertility kouč

Fertility kouč

Fertility kouč – kto je a prečo nejakého potrebujete?

Ako fertility kouč pracujem od roku 2010.

Verím, že ste strávili krásne leto, dovolenku a už sa pomaly, ale isto pripravujete na jesenné dni a každodennú realitu.

Ak ste zavítali na túto stránku možno začínate rozmýšľať nad tým, prečo ste ešte neotehotneli, rozmýšľate nad fertility liečbou alebo sa pripravujete na svoje prvé alebo aj piate IVF.

Liečba infertility je emocionálne náročná, často sprevádzaná pocitmi neistoty a strachu.  Máte pocit, že každý okolo  je tehotný, okrem vás.

Trápite sa otázkami:

„Budem niekedy držať v náručí svoje dieťa?“ „

„Musím si to celé prejsť sama?“

„Pochopí niekto moje pocity?“

Presne ten pravý človek je fertility kouč.

A teraz sa pýtate – kto „do paroma“ je ten fertility kouč?

Rada vám to vysvetlím.

Fertility kouč

Ako fertility kouč pracujem už 7 rokov a sprevádzam svoje klientky na ceste ich plodnosti.fertility koučky

Sama mám vlastnú skúsenosť s neplodnosťou, takže ich veľmi dobre chápem a presne viem, čím si prechádzajú.  Cesta plodnosťou môže byť plná strach a obáv alebo ak sa rozhodnete pre spoluprácu so mnou môže byť plná dobrodružstva, pozitívnej energie a nádeje.

Ako certifikovaný kouč a psychologička s dlhoročnou praxou vás podporím na vašej ceste a pomôžem vám rýchlo a efektívne dosiahnuť ciele, ktoré si samé vytýčite.  Pomôžem vám spracovať emócie, ktoré na tejto ceste pociťujete, aby nevyústili do hnevu, žiarlivosti alebo depresie.

Podporím vás, aby ste počúvali svoju intuíciu. Naše telo nám každý deň vysiela signály, najskôr potichu a neskôr , ak tie signály ignorujeme to môže vyústiť aj do ochorenia.  Spolu dokážeme prekonať aj tie najťažšie prekážky na vašej ceste plodnosti.

Pomôžem vám dodržať vaše záväzky – ako jesť zdravo, pravidelne cvičiť, byť milá na partnera a dosiahnuť všetko, čo si sami želáte.

Stres ovplyvňuje vašu plodnosť  a to vás ešte viac stresuje.  Fertility kouč vám pomôže vytvoriť si vlastnú stratégiu ako sa so stresom vyrovnať, vytvoriť si plán a krok po kroku sa dopracujeme k tomu, že budete držať svoje dieťa v náručí.

Teším sa na vás a našu „plodnú“ spoluprácu.

Prvé stretnutie zdarma a nezáväzné.!

Osobne aj online!