Inšpiratívne príbehy

Inšpiratívne príbehy

Inšpiratívne príbehy 

E - kniha Inšpiratívne príbehy

V roku 2020 som poprosila o spoluprácu moje klientky a spolu sme vytvorili novú E – knihu pod názvom Inšpiratívne príbehy.

E – kniha  je k dispozícii všetkým ženám, ktoré sa snažia o bábätko. Dohodla som sa s mojimi klientkami, že po dobu jedného roka bude ZDARMA.

Podmienky získania sú nasledovné E – knihy

  1. stiahnite si E -knihu Inšpiratívne príbehy na web stránke fertility coaching ZDARMA

  2. dajte like na FB na Fertility coaching alebo Chcem otehotnieť

  3. sledujte môj profil na Instagrame alebo moju stránku Fertility coaching

  4. prípadne si zakúpte E – knihu SPRIEVODCA PLODNOSŤOU na web stránke a ako darček vám pošleme na mail aj       E – knihu Inšpiratívne príbehy

E – kniha Inšpiratívne príbehy obsahuje 7 príbehov klientov fertility coaching.

Každý príbeh je jedinečný a napísaný pútavou formou. Inšpiratívne príbehy prečítate na jeden dych. Môžu byť pre vás inšpiráciou a nádejou na víťazstvo. Váš príbeh môže byť tiež úspešný. Možno to dokážete samé, možno budete potrebovať sprievodcu.

Na web stránke fertility coaching si môžete prečítať jeden pútavý príbeh mojej klientky. Jej cesta za dieťatkom  bola dlhá. Prekonala veľa prekážok na svojej ceste. Nevzdala sa a zvíťazila. Koučovala sa cez skype. Zvládla všetky výzvy, ktoré si stanovila. Svoje prvé dieťa porodila vo veku 42. Tlak veku a okolia bol veľký. Napriek tomu sa nevzdala. Zvíťazila nad svojím telom, závislosťou ako je fajčenie. Najviac jej však dala zabrať psychika a postoj okolia. S tým sama pracovať nevedela, tak si najala fertility kouča.

Koučing jej pomohol zlepšiť vzťah s manželom, vzťahy v rodine ale aj vzťah k sebe a svojmu telu. Problém s plodnosťou sa podpísal aj na jej sebavedomí ako ženy. Na základe naše spolupráce si začala uvedomovať svoju hodnotu a jedinečnosť a mať sa rada. Sebaláska je kľúčová v tejto téme okrem iného.

Ďakujem svojim klientom za spoluprácu a teším sa, že ich príbehy budú pre mnohé ženy inšpiráciou!