E-book Sprievodca plodnosťou

E-book Sprievodca plodnosťou

E - book Sprievodca plodnosťou

E -book Sprievodca plodnosťou

E -book Sprievodca plodnosťou som napísala v roku 2016. Počas mojej praxe ako Fertility kouč –ka som toho veľa zažila, mala som veľa tzv. AHA momentov, prešlo si so mnou svoju cestu plodnosti veľa žien a dokonca aj 6 párov, bola som svedkom vnútorných premien, úspechov a pokrokov, radostí, narodení detí, sobášov, dokonca aj rozpadov vzťahov, sklamaní a neúspechov.

Chceš byť šťastná, tak buď!

Uvedomila som si veľa vecí a hlavne to, že nikto nás neučí ako komunikovať. Ako zvládať vlastné emócie. Ako sa mať rád a poznať sám seba. Ako byť vďačný za to skvelé, čo v nás je a zlepšovať to, čo nám komplikuje život – sebaľútosť, hnev, nenávisť, závisť a iné negatívne emócie. Nikto nás neučí ako byť vzorom pre svoje deti a ako čo najlepšie zvládať vlastný život. Ako byť  spokojní my sami a tiež aj naše blízke okolie. Uvedomila som si, že mať dieťa ešte automaticky neznamená byť šťastná, pretože môžem byť šťastná aj keď ho nemám. Inšpirovala ma veta od Evity: „ Chceš byť šťastná, tak buď.“

E- book  Sprievodca plodnosťou

Nadhľad

Pochopila som, že aj šťastie je otázka rozhodnutia. Tomu všetkému však predchádzala práca na sebe, zmena uhľov pohľadu, zvládanie vlastných emócii, seba prijatie a seba láska a s týmito atribútmi pracujem aj v rámci mojej praxe. Moje klientky v spolupráci so mnou urobili mnohé pokroky, posunuli sa smerom, ktorý si samé vytýčili, nadobudli lepšie sebavedomie, zbavili sa mnohých negatívnych programov a emócií.

Referencie

Dostala som množstvo nádherných spätných väzieb a každá sa za čas práce so mnou posunula smerom k svojim cieľom a snom. Najviac však moje klientky oceňujú, že ich spolupráca naplnila novou užitočnou energiou, znovu objavili tvorivosť a podarilo sa im na ťažkú životnú situáciu pozerať ako na výzvu a dobrodružstvo. Napokon sa pripravili lepšie na cestu tehotenstvom aj materstvom, pretože sa stali ešte lepším človekom.

E – book Sprievodca plodnosťou

Motivácia

Na základe mojich skúseností a vlastnej praxe som sa na podnet aj mojich klientov rozhodla napísať túto E-book. Cieľom bolo inšpirovať vás na vašej ceste k plodnosti, radosti, spokojnosti. Podelila sa s vami o to, čo funguje a má zmysel, inšpirovala vás pozitívnymi príkladmi.
Často mi kladú ľudia otázku: „Po ako dlhom čase snaženia Ťa treba vyhľadať?“ Túto otázku som dostala aj od novinárov, aj klientov a nedá sa jednoznačne odpovedať. Pretože mám klientky, ktoré sa snažia rok a sú z toho tak nešťastné, že ma vyhľadali a mám aj klientky, ktoré sa snažia roky, najviac to bolo viac ako10 rokov.

Skúste si so mnou dohodnúť prvú bezplatnú a nezáväznú hodinu a uvidíte, či pre vás spolupráca bude prínosná.