Spätná väzba

Spätná väzba

Spätná väzba

Stopa - spätná väzba

Dnes mi prišla táto spätná väzba. Vždy, keď mi napíšete ako vám fertility coaching pomohol priamo vo vašom živote, mám veľkú radosť.

Referencia

„Ďakujem Vám za všetko . Pokúšali sme sa o dieťa  štyri roky . Celé to snaženie začínalo byť pre mňa nočnou morou. Bola som nešťastná, strácala som svoju hodnotu a mojimi najčastejšími spoločníkmi boli plač a hnev. Cítila som, že toto už nie som JA. Bolo to ťažké, nikto ma nechápal a ja som sa cítila zúfalo. Potom som na internete našla Vašu web stránku fertility coaching. Čítala som si ju dlho stále dookola. Naberal som odvahu Vám napísať. Chcelo to riadnu dávku odvahy Vám v tom stave napísať. Urobila som to, aj keď mi trvalo asi týždeň, kým som vám napísala.  Za to som na seba HRDÁ. Bola som milo prekvapená, že máte prvé stretnutie zdarma a nezáväzné. Po tomto stretnutí som vedela, že VY ste pre mňa pravý terapeut.

Pracovali sme spolu 10 týždňov. Boli to stretnutia plné objavov a občas aj plaču. Všetko malo svoj zmysel.  Dnes som úplne iná, som to zase JA – veselá, s nadhľadom a hlavne mam úplne v paži kto si čo myslí, lebo záleží len na tom, čo pozitívne ja vytváram pre tento svet. Teším sa zo života a môj manžel Vám ďakuje, že ste mu vrátili ženu, ktorú si bral. Dnes si už neviem ani vybaviť ten žiaľ a trápenie, ktoré ma asi dva roky sprevádzali životom. Tak je to správne. Verím, že čoskoro sa splnia všetky ciele, ktoré som si na koučingu dala. Zatiaľ som vďačná za to čo mám a radujem sa zo života každý deň. 

Koučing mi vrátil radosť zo života, moje JA a tiež odvahu a vytrvalosť. ĎAKUJEM. ❤️“

Tak toto spätná väzba mi prišla dnes ráno. Pre toto ma moja práca obrovský zmysel. Teším sa a som aj dojatá.