DARČEK – fertility coaching

DARČEK – fertility coaching

Darček – fertility coaching

Darček -fertility coaching

Rok 2018 sa pomaly končí a ja bilancujem a pociťujem vďačnosť za všetko krásne, čo sa v tento rok udialo. Chcem vám všetkým poďakovať za vašu priazeň a mojim klientom za odvahu na zmenu a ochotu pracovať na sebe! Myslím, že sa to oplatilo!

Darček – fertility coaching

Narodili sa ďalšie detičky FC, pribudli tehotenstvá, spolu sme koučovali a zlepšovali naše životy, hľadali rovnováhu a šťastie aj napriek nie práve najpriaznivejšej situácii, menili uhly pohľadov. V tomto roku pribudli prednášky na tému plodnosť pod názvom Cesta za dieťaťom a aj na tému sebavedomie a asertivita.

Mnohí z vás si kúpili moju E-book „SPRIEVODCA PLODNOSŤOU“ , napísali ste mi, že vám kniha veľmi pomohla. Kvôli tomu som sa rozhodla E-book zdokonaliť a podpísať spoluprácu s vydavateľstvom a budúci rok ju môžete kúpiť na 12 vydavateľských portáloch ako E-book, čiže bude oveľa viac viditeľná a môže pomôcť ďalším párom, ktoré sú na ceste za svojim dieťaťom.

V mojej praxi pribudli dve brožúry, ktoré mám k dispozícii pre mojich klientov a pretože čas Vianoc je čarovný a je to čas darčekov, tak vám tiež ponúkam tieto brožúry ako vianočný darček a to v čase od 18.12. 2018 do 20.12 2018 a potom ako novoročný darček od 31.12.2018 do 6.1. 2019. Ak máte záujem o brožúry: „Univerzálna príručka pri liečbe plodnosti – IUI, IVF, ISCI..“ alebo „Zvýšte svoju plodnosť na maximum.“ napíšte mi na mail, predmet BROŽÚRY a do mailu, o ktorú máte záujem a tiež akú máte motiváciu. Môžete aj obe, samozrejme! ĎAKUJEM.

Píšte na mail: marcela.korcekova@gmail.com

Upozornenie: Prosím vás len o jedno, aby ste mi písali z transparentných mailov, ktoré máte pod vlastným menom a priezviskom, pretože sa kopia maily, ktoré sú pod zvláštnym nickom a ľudia v nich napíšu len krstné meno. Na tieto maily už nebudem odpisovať, pretože neviem s kým komunikujem a to je nefér.

Ďakujem za porozumenie!

Teším sa na vás!