Anna (36)

Anna (36)

Anna (36) Referencia

Anna (36) Naša cesta za dieťaťom trvá viac ako 9 rokov, počas ktorých sme toho prežili naozaj veľmi veľa. Stručne povedané, vyskúšali sme čo nám vedela ponúknuť medicína, alternatívna medicína, internet, absolvovali sme prípravu na adopciu, prežili spontánny potrat. Striedali sa obdobia odhodlania a pochybností, nádejí a mnohých sklamaní.

Anna (36)Fertility coaching

Viac krát som sa pri hľadaní na internete stretla s Fertility koučingom Marcely Korčekovej. Pozrela som si rozhovory, myšlienka sa mi páčila, ale nevedela som si predstaviť, akým spôsobom mi to môže reálne pomôcť . Zároveň som nespočetne veľa krát čítala, že jeden z významných faktorov ovplyvňujúcich plodnosť ženy je psychika. Ale nevedela som, čo s tým môžem sama urobiť.  A tak teda jedného dňa dozrelo moje odhodlanie a zvedavosť skúsiť to s Fertility koučingom a stretla som sa s pani Marcelou.

Nasledovali stretnutia, počas ktorých som pocítila prijemnú úľavu, že s mojím problémom nie som sama a niekto ma chápe viac ako som zvyknutá. Nachádzala som opäť svoje „ja“ medzičasom „ukryté“ niekde pod mojím najväčším problémom. A bolo to veľmi prijemné a osviežujúce. Pani Marcela mi svojím koučovaním pomohla zorientovať sa v mojich skutočných pocitoch, predstavách, očakávaniach, ďalších krokoch a plánoch. Dodala mi odvahu, optimizmus a to, čo som veľmi potrebovala – dôveru v seba, svoje sny a možnosti. Paradoxne predtým by som vôbec nepovedala, že s mnohými z týchto vecí mám nejaký problém.

Úspech

Vďaka našim sedeniam som sa cítila vyrovnaná, odhodlaná  a spokojná. Tešila som sa na ďalšie stretnutia, ktoré sme si dohodli za pár mesiacov. Tie sme však už nestihli zrealizovať, keďže môj sen ako som si ho vysnívala aj počas našich stretnutí sa stal skutočnosťou a my čakáme náš spontánne počatý najvytúženejší zázrak, ktorý z nás urobí mamu a otca. Momentálne som v 6. mesiaci tehotenstva a vďaka pani Marcelke som zažila na vlastnej koži aká dôležitá a veľká je sila psychiky v otázke neplodnosti,

Ďakujem za pomoc!

Anna má syna.