Alena (31)

Alena (31)

Alena (31)

Alena (31) referencia

 

Referencia

Alena (31) Ozývam sa po dlhšom čase a po rôznych skúsenostiach na mojej a teda našej ceste za bábätkom. Pozerala som si posledný email, ktorý som vám písala.  Chcela som prežiť tento rok pozitívne bez ohľadu na to ako sa to bude ďalej vyvíjať.

No a hneď vo februári som otehotnela, prirodzene. Nedopadlo to však pozitívne, lebo ihneď na začiatku sa zistilo že sa embrya nevyvíjajú, boli dokonca dve. Takže to bolo na jednej strane zase ťažšie obdobie ale na druhej strane aj pozitívne. Veď som otehotnela prirodzene.

Leto bolo pracovné, na september sme mali s manželom naplánovaný veľký trip po západnom pobreží USA, ktorý som komplet naplánovala sama.  Dva týždne pred odletom sa objavili dve čiarky na tehotenskom teste. Teraz sme už začali druhý trimester a zatiaľ to prebieha bez nejakých problémov a ešte k tomu aj nejakých výrazných nevoľností, takže ak by som nevidela bábo hýbať sa na ultrazvuku asi stále neverím!

Nikto ma nepresvedčí o tom, že na tom nemala veľký podiel moja psychika. Uvedomovala som si to, pre to som aj začala s konzultáciami s vami a veľa veci čo sme si povedali mi utkvelo v pamäti. Musím povedať, že aj tak som si to musela vybojovať sama, prežiť si tie sklamania aby som určite veci pochopila. Neviem síce presne povedať ako sa mi podarilo samú seba po umelom oplodnení presvedčiť, že ja budem mať dieťa prirodzene, ale zjavne sa to podarilo.

Držte mi palce aby sme to dobojovali do úspešného konca, ktorý bude znamenať krásny začiatok!