Šťastie a plodnosť ako to súvisí?

Šťastie a plodnosť ako to súvisí?

Ako to vyzerá v realite? Chcete dieťa . To je jediné na čo sa koncentrujete. Ovplyvňuje to vaše partnerstvo, vaše telo, vašu kariéru, sociálne vzťahy – v podstate vás celú.

Snaha otehotnieť vám prináša negatívne pocity – cítite sa osamelo, beznádejne, frustrovaná, nahnevaná, plná strachu, vinná a podobne každý deň. Neplodnosť sa vo vašom živote objavila nečakane a nevítaná. Všetko sa predtým darilo a teraz mesiac za mesiacom samé zlyhanie.

Vaši priatelia a rodina tento problém nemusí poznať, darí sa im otehotnieť a mať deti. Toto poznanie je ešte viac frustrujúce a izolujúce. Nedokážete sa o tom s nikým rozprávať, pretože pociťujete závisť, za ktorú sa hanbíte. Vyhýbate sa tehotným, uvítaniu detí do rodiny, ale stále akoby naschvál pribúdajú ďalšie a ďalšie šťastné mamičky.

Urobili ste všetko, čo ste mohli, všetky vyšetrenia, zdravo sa stravujete, cvičíte jogu, navštevujete centrum asistovanej reprodukcie, našli ste všetky výživové doplnky, ktoré by mohli pomôcť. A stále NIČ!

V tomto bode je už každá žena vyčerpaná! Nastal čas na zmenu, ktorú vám môže priniesť FertilityCoaching. Pomôže vám byť viac pozitívna, viac v pohode a s nadhľadom, tiež pokojná na ceste na dieťaťom.

Keď sme šťastné, sme pozitívne a to znamená, že máme viac energie a to súvisí aj s našou plodnosťou. Zároveň téma plodnosť nás vyčerpáva, máme skôr negatívne pocity a pocit šťastia sa vytráca. Toto je niečo s čím treba pracovať. V prvom rade si uvedomiť ako sa cítim, čo to spôsobuje a potom urobiť zmenu.

FertilityCoaching je možnosť ako načerpať energiu a získať nadhľad nad témou plodnosť. Ak sa chcete dozvedieť viac, napíšte mi cez kontaktný formulár. Pracujem aj cez Skype mimo Bratislavy a na osobnej báze v rámci Bratislavy. Ak sa chcete dozvedieť viac prvé stretnutie je zdarma a nezáväzné. Teším sa na vás!