Koncom Apríla 2019 sme sa stretli s Jarkou Hritzovou a dohodli spoluprácu, ktorá nám dáva zmysel.

 Fitness by JaRka – výživa&tréning – certifikovaný výživový poradca, pomáha svojim klientom dostať sa do formy a má veľa úspechov s redukciou váhy, ale aj s vyriešením mnohých zdravotných problémov u jej klientov vďaka výžive a tréningu, pretože všetko so všetkým súvisí.

Jarka mi povedala na základe čoho sa rozhodla ma osloviť:

“Čo sa mi stalo?!
Otehotneli mi tri klientky 😱

Minulý rok ma poprosila jedna klientka o pomoc pri chudnutí. Nedokázala otehotnieť a z reprodukčného centra sa vrátila domov smutná s tým, že má najskôr schudnúť, až potom im budú vedieť pomôcť. Tak sme sa pustili do spolupráce a dnes….dnes je na svete malá fazuľka ako sme krpca volali celé tehotenstvo. Jakob prišiel na svet 18.3. 22:39. Vážil 4040 g a meral 53 cm Celkom sa nám to dobre podarilo, čo poviete? No a tento mesiac mi oznámili ďalšie tri klientky, že sú tehotné. To už bol pre mňa signál, že už prišiel ten správny čas, aby som Ťa oslovila.”

Moje klientky často okrem psychickej rovnováhy, ktorú im dlhodobá snaha o tehotenstvo berie, riešia aj výživu a samozrejme aj váhu.

Z mojich dlhoročných skúseností je energia pre ženu, ktorá chce otehotnieť základ! Energiu nám okrem iného dáva najmä strava a myšlienky. Preto si myslím, že spolupracovať s odborníčkou na výživu a tréning je to PRAVÉ.

S Jarkou sme si podali ruky a zrodila sa spolupráca. Jarku Hritzovú nájdete na: https://fitnessbyjarka.sk/

Obe sa tešíme na našu spoluprácu a na fotky vašich budúcich detí 

Veľmi pekne ďakujeme za zdieľanie, nikdy nevieme, kto presne na túto informáciu bytostne čaká
🙏