Oslavujeme 10 rokov

Oslavujeme 10 rokov

10rokov

V septembri 2010 som založila FertilityCoaching (FC) ako prvá na Slovensku.

Dnes oslavujeme 10 rokov. Som vďačná za všetky tie roky s vami, za vašu dôveru a ochotu meniť svoj pohľad na tému “plodnosť”, za ochotu pracovať na  svojich postojoch, meniť veci vo svoj prospech a hľadať zdroje optimizmu a viery.

Za ten čas sa nám spolu podarili aj mnohé zázraky a hlavne mnohé z vás našli opäť samé seba. Zatiaľ viem o 74 detičkách, ktoré sa narodili aj vďaka FC. Ďalšie sú na ceste, zatiaľ viem o 5 tehotenstvách za tento rok.  Veľmi ma to teší, ale hlavne ma teší, že ženy a páry radi chodia ku mne na koučing a užili sme si aj veľa srandy a vždy sa nám podarí zlepšiť pohľad na situáciu, ktorá je psychicky náročná pre každého zúčastneného. FC nie je len o tehotenstve a materstve, ale najmä o vás, o vašom psychickom a fyzickom zdraví, nadhľade, optimizme a pozitívnom nastavení. Píšete mi, že toto sa vám darí a potom už aj dieťa ide ľahšie.

V roku 2016 som na základe vlastnej skúsenosti s témou a vašich skúseností napísala E – knihu “SPRIEVODCA PLODNOSŤOU”, ktorú si môžete zakúpiť na tejto web stránke alebo od roku 2019 už aj v Martinuse ako E- knihu. 

V roku 2020 som konečne splnila svoj cieľ a pozbierala príbehy, niektorých mojich klientiek, zatiaľ  ešte stále zbieram a napísala pokračovanie pod názvom “SPRIEVODCA PLODNOSŤOU – Inšpiratívne príbehy”. Táto E -kniha je až do mája 2021 prístupná zdarma pre všetkých, ktorých sa téma týka a napíšu mi, že majú záujem prečítať si inšpiratívne príbehy. Verím, že budúci rok v lete bude na trhu možno aj v tlačenej forme.

Podarilo sa za ten čas usporiadať prednášky na“Cesta za dieťaťom – ako na to”, ktoré sa tešia vášmu záujmu. Prednášky som začala robiť v roku 2018, verím, že opäť budeme spolu na prednáškach, keď sa situácia zlepší. Okrem tejto témy sa venujem aj téme sebavedomie, ktoré veľmi súvisí s témou FC.

Moje poďakovanie patrím aj médiám, ktoré o mojej práci  informovali verejnosť a tak pomohli mnohým ženám dozvedieť sa o tejto možnosti. Na internete nájdete dosť informácii a článkov o FC. Za toto som veľmi vďačná. 

Teším sa na ďalšie plodné spolupráce!