Novinky

/Novinky
1305, 2019

68 dieťatko FC

V máji 2019 sa mojej klientke narodilo dievčatko. Šťastným rodičom a malej princeznej želám veľa lásky, šťastia, zdravia.

205, 2019

Spolupráca s Fitness by JaRka

V roku 2019 sme zahájili spoluprácu s Fitness by JaRka - výživa&tréning - certifikovaný výživový poradca. Jarka Hritzová (Fitness by JaRka) pripraví Vaše telo na tehotenstvo a ja Vám pomôžem mentálne sa nastaviť na úspech a nájsť mier v duši. Tešíme sa na spoluprácu, ktorá má veľký zmysel a môže mnohým z Vás pomôcť. Sledujte nás už čoskoro sa objavia na mojom a Jarkinom webe balíčky našich služieb. Viac informácii v BLOGU.

3004, 2019

67 dieťa FC

V marci 2019 sa mojej klientke narodilo dievčatko. Tentokrát to išlo veľmi rýchlo, porodila do roka po našom prvom koučingu. Teším sa z toho veľmi, pretože to je už 67 dieťa FC. Želám malej princezne a rodičom veľa lásky, zdravia, radosti a šťastia.

2904, 2019

Krásne číslo

V roku 2019 má FertilityCoaching na svojom konte 66 narodených detí a ešte sú tri klientky tehotné. Vyzerá to, že do konca roka to dáme na okrúhlu 70-tku detí, ktorým k narodeniu pomohol aj koučing so mnou. Veľmi sa tomu teším a verím, že máme aj viac úspechov, len nie každý sa ozve s touto krásnou správou. V tomto roku aj prvýkrát organizujeme Fertility relaxačný víkend s Hormonálnou jogou. Bude to super zážitok, odporúčam si to pozrieť v sekcii BLOG. Prednášky na tému "Cesta za dieťaťom- ako na to" sme úspešne rozbehli v Bratislave v roku 2018. Sledujte nás, ešte ich budeme organizovať. Ak máte záujem o individuálny koučing neváhajte a kontaktujte ma, prve stretnutie je zdarma a nezáväzné. 

404, 2018

Oslava

Dnes som dostala krásnu správu. Narodilo sa ďalšie dieťatko FC, dievčatko. Malej princezne aj rodičom želám veľa lásky, zdravia, šťastia a všetko najlepšie. Veľmi sa teším :)🗝️💝👣

1603, 2018

Prečítajte si najnovší rozhovor

Porozprávali sme sa s Fertility konzultantkou Elenou Bielikovou a tento krásny rozhovor z toho vzišiel. Ďakujem Hele za rozhovor a spracovanie článku. Želáme vám príjemné čítanie.🗝️👣💝 http://www.endoinfo.sk/…/fertility-koucka-marcela-korcekova